Praha uslyší chraplák Macy Gray, 5. září tu oslaví narozeniny


Za necelých 14 dní se v Praze poprvé představí americká soulová a rhytm and blues zpěvačka Macy Gray. V prodeji už jsou jen vstupenky za 990 korun.

Koncert Macy Gray v SaSaZu byl původně vyprodaný, pořadatelé ale pro velký zájem dali do prodeje stovky levnějších vstupenek. Jsou na stání bez rautu a neomezené konzumace v ceně.
Macy Gray, která letos vydává své páté album s názvem The Gray Life, považované za její návrat na světovou scénu, vystoupí v Česku vůbec poprvé – den před svými 42. narozeninami. Tvrdí přitom, že nepotřebuje peníze, ale chce potěšit fanoušky. Klub a bar SaSaZu, kde koncert slavné Američanky proběhne, se nachází v holešovickém areálu River Town Prague, kde dřív bývala jatka. V budově industriálního rázu se nachází klub s údajně největším tanečním parketem ve střední Evropě.
Zpěvačka narozená v Cantonu v Ohiu sedm let studovala hru na piano. Její pěvecká kariéra začala v roce 1998 po přesunu do Los Angeles, kde působí dodnes. Debutovou desku On How Life Is vydala Gray před desety lety. Album si získalo skvělé recenze, nominace na ceny Grammy a přineslo velký hit I Try. Desky se prodalo přes pět milionů kopií.

Podívejte se na Macy Gray a její velký hit I Try:

http://www.youtube.com/watch?v=qsTk2xp0nvY

Macy Gray (USA)
Kde:
SaSaZu, Bubenské nábř., Praha 7
Kdy: 5. září
Čas: 20:00
Vstup: 990 Kč přes Ticketpro