PRÍBEH ULICE se vrací do Prahy!


Po velkém úspěchu pražských červnových představení se producenti slovenského hip-hopového muzikálu PRÍBEH ULICE rozhodli vrátit do Prahy a uvést ho na prestižní muzikálové scéně v divadle Hybernia v rámci osmi exkluzivních představení. DO KONCE ROKU BUDE PRÍBEH ULICE UVEDEN V PRAZE V TĚCHTO TERMÍNECH: 10., 11. a 12. ZÁŘÍ + 9., 10., 11., 12. a 13. LISTOPAD

 

pribeh ulicePRÍBEH ULICE – MUZIKÁLOVÁ SHOW NOVÉ GENERACE:

ATRAKTIVNÍ PŘÍBĚH, ve kterém se velmi realisticky vykreslený drsný svět dětí ulice prolíná a střetává s „bezstarostným“ životem zlaté mládeže, příběh o přátelství a lásce ve stylu Romea a Julie, to vše by bylo jistě samo o sobě divácky přitažlivou podívanou

Co ale PRÍBEH ULICE posouvá na žebřícku atraktivity o další pomyslnou příčku výš,
je VYNIKAJÍCI MUZIKA, která děj provází. Je jí směs v současnosti nejpopulárnějších hudebních stylů, která sahá od hip-hopu, r´n ´b a rapu až k modernímu popovému soundu.

Autorem a producentem hudby k PRÍBEHU ULICE je jeden z nejrespektovanějších slovenských rapperů a producentů – OPAK, člen legendární skupiny AMO. Ve své tvorbě kromě rappu OPAK úspěšně uplatňuje také reggae, r´n´b, funk a další hudební styly, což naplno zúročil právě na PRÍBEHU ULICE.

Další samostatnou kapitolou je DYNAMICKÁ CHOREOGRAFIE skvělých tanečních čísel o kterou se postarali Milan Kereš a Lil Phil, který v minulosti spolupracoval s takovými hvězdami jako jsou Justin Timberlake či Britney Spears.

PRÍBEH ULICE je unikátní projekt v celosvětovém měřítku (jedná se o teprve druhý hip-hopový muzikál na světě). Na Slovensku zaznamenal obrovský úspěch nejen na stálé scéně bratislavského divadla Aréna, ale také během turné po sportovních halách po celém Slovensku. Muzikál vidělo už více než 50 000 diváků.

Účinkují v něm desítky vynikajících mladých herců a tanečníků. Za všechny jmenujme taneční seskupení Old School Brothers a herecké talenty Mareka Majeského, Milana Ondríka, Kamila Mikulčíka, Alexe Maďara, Milu Minichovou, Mirku Drínovou, Kristinu Turjanovou, Marka Ťapáka, Zuzanu Šebovou, Maja Labudu ml., Dana Heribana, Lukáše Dózu, Gabriela Tótha.

Podrobný rozpis představení a předprodej vstupenek najdete na www.ticketportal.cz 

Témata: