Přijde rapper B.o.B. na předávání cen nahý? Slibuje to svým fandům

matoush

Předávání cen je vždy dobrá příležitost, jak na sebe upozornit. Být „u toho“ rovná se něco znamenat. Vidí vás miliony fanoušků a bulvár dlouhé týdny řeší, proč jste si na sebe vzali to, co jste si vzali. Takže pokud chcete proměnit svou přítomnost v událost, na kterou se (alespoň týden) nezapomene, máte ideální příležitost. Využít toho chce letos i rapper B.o.B.

„Vezmu si na sebe jenom boty a nic víc,“ oznámil jednadvacetiletý rapper B.o.B. svým fanouškům poté, co se dozvěděl, že byl nominován na Video Music Awards v kategorii video roku za hit Airplanes, který vytvořil spolu se zpěvačkou Hayley Williams z kapely Paramore.

A jak vidí své šance získat na cenu? „Nevím. Opravdu nevím. V kategoriích, kde jsem nominovaný, je spousta talentovaných lidí, takže si myslím, že už jen získat nominaci je cool. Mně hlavně záleží na tom, abych tam byl a Brintey v japonském magazínuabych byl vidět. Když vyhraju, bude to fajn. Něco si odnesu domů, budu to mít až do konce života a ukážu to svým dětem. Budu jim moci říct: Když mi bylo jako vám, vyhrával jsem ceny, co se svým životem uděláte vy?" My v Kouli sice nemáme sebemenší tušení, kdo VMA vyhraje, jsme si ale skoro jisti, že B.o.B. bude jednou příšerný otec.

Vrací se Britney do 90. let?
Britney Spears
už byla plešatá, černovlasá sekretářka a byla dokonce i super špionka, která krade toxický materiál a tráví jím své milence. Kdysi hluboko v minulém století ale začínala jako puťka, která vládne školnímu holčičímu gangu.
Jakkoli to zní absurdně, zdá se, že se chce někdejší popová princezna vrátit zpět ke kořenům. Jak jinak se dají vysvětlit fotky, které dala japonskému časopisu Pop? Opět nevinný pohled, opět svůdný úsměv. No tak co, stejně jí to šlo vždycky ze všeho nejlíp. Hit us baby one more time!

http://www.youtube.com/watch?v=rn_wAfWVLdk

 

Témata:,