Proběhlo 2. kolo soutěže DJM09. Flux postoupil!


Přinášíme výsledky druhého kvalifikačního kola soutěže DJ MASTERS 2009. Ve středu 22.4. se předvedlo před porotou z 21 přihlášených djs 13 soutěžících ve složení Dj Nuff, Pekos, Bubeak, One-half, Lookshot, Mafin Phoenix, Ajk, Petr Hauz, Marco Biary, Flux, Hermez, Kalif a Torin, které většinou přišli podpořit i jejich přátelé.

Flux

Djka Freeda a Dj Tailor byli po domluvě s pořadatelem přesunuti na 20.5. a Dj Pepino a Dj Dave Huly se bohužel zúčastnit nemohli.

Výkony na začátku v podání djs Nuff, Pekos, Bubeak a One-half připadaly porotcům až příliš nepřipravené a s nedostatkem osobního impulzu, i když v celkovém hodnocení nakonec zůstal dj Nuff jen těsně za postupujícími. Vybočením z řady bylo až 10 minut dje Lookshota, které se setkaly v tu chvíli až s nečekaně kladnými ohlasy.

 

Dalším v pořadí byl dj Mafin Phoenix, který svým výkonem rozhodně také nezklamal. Následující tři Fluxsety v podání Ajka, Petra Hauze a Marca Biaryho porotce příliš nepřesvědčila, což se setkalo s nevolí rozvášněných fanoušků, kterým především nesedělo kritické hodnocení porotce Fiva. Diskusi nakonec ukončil vlastním názorem přihlížející dj Friky a v soutěži se mohlo pokračovat.

 

Klid v ochozech přinesl až dj Flux (po 20-22 h.), který předvedeným vystoupením asi nelépe vysvětlil, o co DJMvlastně jde. S pomocí laptopu a serata zahrál i přes menší nepřesnosti parádní set a nepotřeboval ani celých 10 minut. Těžkou pozici měl po Fluxovi vystupující dj Hermez, který nakonec nepřesvědčil porotu, ale u diváků si svoje sympatie určitě získal. Jihlavský dj Kalif přišel na řadu jako další a i přes svojí viditelnou nervozitu si vysloužil uznání poroty za přípravu a předvedenou práci s deskami stejně jako dj Torin, který navíc ve svém setu použil efektor.

 

 

Jak už jsme psali, soutěž DJM je jediná plnohodnotná djská soutěž probíhající v Čechách, nabízející djům vedle luxusních cen pro vítěze přesahujících celkovou hodnotu 180 tisíc korun i profesionální podmínky ve kterých je možné získat nové zkušenosti, inspiraci, kontakty atd.porota + Friky:)

Příští kvalifikační kolo, na které srdečně zveme každého milovníka hudby, proběhne ve středu 6.5. a již teď je plně obsazeno. Pokud se tedy chceš zúčastnit jsou už k dispozici pouze dvě kvalifikační kola a to 20.5 a 6.6. 

 

 

 

Z druhého kvalifikačního kola postoupili:

Postupující v kategorii SHOW

DjFlux
DjLookshot
DjKalif
DjTorin
Dj Mafin Phoenix

V kategorii TECHNIKA postupuje Dj Flux

GRATULUJEME!!!

Témata: