Prohrála v kartách natočila klip s J. X. Doležalem z Reflexu


Místo: Podchod metra Dejvická. Herecké obsazení: Reportér týdenník Reflex, expert na drogy, trilobity a potírání extremismu - kontroverzní Jiří X. Doležal a jeho mladá manželka Alex večeří u prostřeného stolu. Důvod: Kapela Prohrála v kartách natáčí klip k písničce Dva a půlměsíc.

Alex a Jiří Doleřalovi v metru na DejvickéSkupina textaře, zpěváka a kytaristy Filipa Horáčka Prohrála v kartách letos na jaře pokřtila desku KanibaLove. Z téhle desky pochází také skladba Dva a půlměsíc, ke které nedávno vznikl nový videoklip.
Hlavní roli si v něm zahrál v současnosti asi nejslavnější pár světa časopisů, reportér Reflexu Jiří X. Doležal a jeho manželka Alex. Ti o svém vztahu, záměru vzít se i o přípravách svatby po několikaměsíční známosti hojně informovali na stránkách časopisu i jeho webu.  
 „Dva a půlměsíc je svým způsobem romantická píseň, JXD a Alex jsou zase svým způsobem romantici současnosti, a tak jsme jim uspořádali romantickou večeři na, pravda, poněkud neromantickém místě,“ vysvětluje Filip Horáček.
Kapela v dopravní špičce obsadila vestibul stanice pražského metra Dejvická, kde novomanželům vystrojila večeři při svíčkách. Kolemjdoucí byli zaskočeni, ale podle všeho spíš příjemně. „Dokonce za námi přišla dozorčí stanice s tím, že by nás měla vykázat. ‘Když mě se to ale tak líbí‘, prohlásila potom,“ vypráví bubeník Matouš K. Řeřicha. (sli)

Na klip se podívejte tady

A samotný Jiří X. Doležal? Hned napsal o natáčení sloupek na web Reflexu.

 

Témata: