Prsatá Heidi, trapný Spencer, nafoukaná Jennifer… Seznamte se!

matoush

V Hollywoodu to vypadá na výměnu generací. Přihlouplé hvězdičky typu Paris Hilton nebo Jennifer Lopez už nikoho nezajímají, bulvár proto hledá nové a (o něco) mladší „hrdiny.“ Jeho úlovky jsou skutečně kvalitní, a proto není od věci seznámit se alespoň s některými postavami současného dění.

Heidi MontagNení to tak dlouho, co jsme vám v našem šrumci ukázali obrovské silikony Heidi Montag (MTV vysílá do světa další dva obrovské silikony…). Nyní máme tu čest popsat vám všechny zásadní zvraty, které se v Heidině životě za poslední měsíc udály.

Zaprvé skončilo její manželství se Spencerem Prattem. Spencer Pratt, jedna z hvězdiček reality show MTV The Hills, o sobě rád tvrdí, že je jedním z nejslavnějších lidí na světě, a chová se tak, jako by to byla pravda. V dobrodružné reality show I’m a Celebrity, Get Me Out of Here vystupoval dokonce tak nemožně, že ho diváci hned poslali domů.
Nijak idylické nebylo ani samotné Spencerovo manželství s Heidi. Už dávno si stěžovala, že jí Spencer „nedává prostor ani se nadechnout“ a „žárlí i na její matku.“ V pondělí se proto rozhodla k zásadnímu kroku. Na svůj Twitter hodila oznámení, že se rozvádí a že „toto bude nejlepší léto v mém životě“. Na to se rozjela koupit dům v Malibu.

pollTady na scénu vstupuje další postava: Jennifer Bunney. Jenn je slečna, která vymetla snad všechny reality show, co se jich v Americe jen točí, svléká se na požádání a ještě o tom stále dokola mluví. Teď se ale chce ukázat v lepším světle. Bunney se v Malibu nastěhuje k Montag a natočí s ní reality show, která ukáže, „jaké holky jsou ve skutečnosti.“
Jestli někdy vznikl napínavější televizní pořad, my v Kouli ho neznáme

Kylie Minogue a Justin Bieber mají nové klipy. Který je lepší?
Ale zpátky k muzice. Kylie Minogue zveřejnila dlouho očekávané video k hitovce All the Lovers. A opravdu se v něm všichni milují. Naproti tomu další megastar světové popmusic, Justin Bieber, (ano, každý přece miluje Justina!) svým videem nijak nepřekvapil. Zase zpívá jako holka a zase má stejný účes.
Tak které video je podle vás lepší?

Podívejte se na All the Lovers od Kylie Minogue

http://www.youtube.com/watch?v=zixQYDeRtzI&feature=player_embedded

Podívejte se na Never say Never od Justina Biebera

 

Témata: