Prso Lady Gaga – příliš odvážné pro USA

matoush

Amerika je možná země neomezených možností, ale co se hudebníků a částí jejich těl týče, je extrémně prudérní. Peprnější výrazy z klipů se vystřihávají, Robbie Williams musí pro zámoří točit alternativní klipy a jakmile se na obálce časopisu ukáže Lady Gaga, je div, že vůbec smí na stánky.

Inkriminovaná fotka na obálce magazínu QPravda, nejde ani tak o Lady Gaga samotnou, jako o její pózu – na obálce nejnovějšího vydání britského hudebního magazínu Q se totiž objevila nahoře bez a své vnady zakrývá tak „nešikovně,“ že jsou téměř celé vidět. Podobný záběr je pro volně přístupnou tiskovinu v některých státech USA nepřijatelný, například v New Yorku nesmí být zobrazena žádná část prsou pod bradavkami. „Několik řetězců odmítá tyto výtisky prodat, pokud nebudou sporné partie zakryty,“ uvádí webové stránky QtheMusic.com. Kritice pak neušla ani zpěvaččina pravačka, kterou se drží za rozkrok.
Ještě, že se toho nedožil Michael Jackson….

John Mayer: Při Tik Tok od Keshy mi praskl kelímek
Je zajímavé, že pokud jde o hollywoodské výkřiky do tmy, nikomu jejich vulgarita nevadí.
Na Kouli jsme vás už informovali o problémech, do kterých se dostal kytarista John Mayer po svém rozhovoru pro pánský časopis Playboy. Přestože dnes už John nikoho za sexuální napalm neoznačuje, problémy pokračují. Mayer si totiž našel nový cíl.
Na svém twitterovém účtu se obul do nového (velmi nepovedeného) singlu zpěvačky Ke$hy Tik Tok. „Pustil jsem si ho k čištění zubů a prasklo mi sklo na kelímku. Ke$ho, zaplatíš mi nový?“ Kesha s odpovědí neotálela dlouho: „Drahý Johny, přestaň se chovat jako mrňavá k***a a radši nám zase všem řekni, co dokážeš s tím svým slavným p**em.“
No, hezké to od ní nebylo, ale… On si začal.

A tady je ta Kesha

http://www.youtube.com/watch?v=4OKlzm6BQ8A

Témata: