PSH pokřtí ostře sledovaný Epilog

Hana-Slivova

Vlajková loď hiphopového vydavatelství Bigg Boss, trio PSH, křtí za týden novou desku Epilog. Album, na kterém hostuje řada muzikantů ze showbizu, posluchači ani kritika nepřijali jednoznačně. Večírek to ale tak jako tak bude zajímavý, PSH si totiž pozvali i pár kamarádů.

Nedávno se na české hiphopové scéně v "přímém souboji" setkala dvě dlouho očekávaná hiphopová alba. Zatímco Dezorient Express, druhou desku od Depha alias Prago Union, si fandové pochvalují a vydavatelství EMI už muselo nechat udělat její dovýlis, neboť základní tisícový náklad se brzy prodal, názory na třetí řadovku Epilog od PSH (Orion, Vladimir 518 a Mike Traffik) se různí; jedněm se posun ke střednímu proudu zamlouvá, druzí ji odsuzují za přílišnou komerci (na desce hostuje například Roman Holý, Tereza Černochová nebo Dara Rolins) a nezáživné texty.  

Jak tracky z Epilogu zní naživo, to si budete moci poslechnout a posoudit sami. 4. června totiž proběhne křest alba v pražském klubu SaSaZu. PSH si na akci pozvali také kolegy Terezu Černochovou, Daru Rolins,

. Těšit se můžete i na světelnou show.

PSH – křest Epilogu
Kdy:
4. čevna 2010
Kde: SaSaZu, Praha 7
Čas: 22:00
Vstup: 230 Kč přes Ticketstream