Pussycat Dolls rozpálí Prahu. Nebo to alespoň tvrdí


Zatím nevíme, jestli americká dívčí skupina Pussycat Dolls omráčí pražské diváky díky ještě obnaženějším tělům než obvykle, propracovanými choreografiemi nebo dech beroucím zpěvem. Jisté je zatím jedno: v okolí Tesla arény bude 21. února rušno.  

Žhavé tanečnice (a trochu zpěvačky) Pussycat Dolls

Koncert Pussycat Dolls patří k těm větším, které v roce 2009 v Česku uvidíme. Zaujme především ty, kteří dávají přednost tanečním songům, pódiovému tanci a pohledu na pětici temperamentních „koček“. Tanec a pěkná vizáž jsou totiž v podstatě jediné opravdu silné "zbraně" těchto dívek. Uskupení kolem Nicole Scherzinger se objeví v České republice vůbec poprvé. Svým fanouškům přijede představit nejnovější pecky z alba Doll Domination. Návštěvníci koncertu tak nebudou ochuzeni o hity When I Grow Up nebo I Hate This Part, válcující česká rádia.

Americkou skupinu tvoří kromě zmiňované Nicole Scherzinger ještě Ashley Roberts, Jessica Sutta, Melody Thornton a Kimberly Wyatt. Holky se daly dohromady v roce 1995 jako čistě taneční skupina, ale od roku 2003 se věnuje i zpívání. Během let se v ní vystřídalo mnoho dívek. mezi největší hity Pussycat Dolls patří Don´t Cha, Stickwitu nebo Beep. Písničku Wait A Minute zpívají s Timbalandem, Buttons se Snoop Doggem.

Poslechněte si When I Grow Up v tanečním remixu

Pussycat Dolls se v Praze zastaví v rámci evropského turné, které odstartovaly v lednu ve Skotsku. Pokud máte v diáři na 21. únor plno, můžete se vydat o dva dny později do Vídně, nebo 24. února do Bratislavy.
Na turné skupinu doprovází i další hvězdy. Ve Velké Británii jim stál po boku nadějný R&B zpěvák Ne-Yo a při většině evropských koncertů kapelu podpoří i současná jednička amerických hitparád Lady GaGa. Do Česka ovšem přijedou Pussycat Dolls bohužel bez nich. Nechme se překvapit, čím nás pětice zpívajících tanečnic rozpálí.

Pussycat Dolls
Kde:
Tesla aréna, Praha
Kdy: 21. února
Čas: 20:00
Vstup: v předprodeji od 790 Kč do 1290 Kč (Ticketportal, Ticketpro)

Témata:, ,