Pusťte si Brit Awards na Evropě 2

Hana-Slivova

Robbie Williams, Jay-Z, Lily Allen, Cheryl Cole a možná i Beyoncé... Za týden, 16. února, se budou v Londýně předávat další hudební ceny za rok 2009 - Brit Awards. Díky Evropě 2 ale muziku z Earls Court uslyší i Češi. Stačí si na devátou večer naladit Evropu 2 nebo profil rádia na Kouli.

Robbie WilliamsZa týden, příští úterý 16. února, se budou slavit hned dva hudební svátky. Předávání prestižních hudebních Brit Awards se letos uskuteční už potřicáté, dvacítku pak letos slaví radio Evropa 2. Jako dárek svým posluchačům nabízí právě přímý přenost z předávání cen v Londýně, které bude přímo z Earls Court komentovat Libor Bouček.
A že je na co se těšit! Živě mají zazpívat například raper Jay-Z, Lily Allen, Cheryl Cole, vyloučena prý není ani účast manželky Jay-Z Beyoncé, která si má na ceremoniálu střihnout duet s Lady Gaga.

Loňský rok patřil v hudbě především elektropopu a holčičím emocím, což odráží i nominace Brit Awards. Po třech dostal projekt Florence Welch Florence and The Machine (recenze), zpěvačka Lily Allen (recenze na pražský koncert), americký fenomén Lady Gaga a také zpěvule Pixie Lott.

Podívejte se na loňské Brit Awards. Estelle hrála s The Ting Tings

 

Dvě nominace dostali skvělí rockeři Kasabian (recenze), raper Dizzee Rascal a zmiňovaný Jay-Z, o cenu budou bojovat i zpěvák Calvin Harris, veselý pianista Mika (recenze), Robbie Williams (recenze) nebo populární diva La Roux.
Robbie Williams si z Londýna jistojistě odnese cenu za mimořádný přínos hudbě. Publikum v Earls Court i vy s Evropou 2 tady v České republice se tak můžete těšit na jeho závěrečnou živou skladbu.

Nezapomeňte – přímý přenos Brit Awards začíná 16. února 2010 v 21:00 SEČ na Evropě 2.