Rob Pattinson by rád na rande, Jennifer Aniston je připravena na „agresivní sexualitu“

matoush

Co se dělo minulý týden ve světě showbizu? Náš Šrumec si tentokrát posvítil na Roberta Pattinsona, jenž veřejně přiznal, že by konečně šel rád na rande, a Jennifer Aniston, která se zase chystá na film plný provokativní sexuality.

Robert Pattinson se zasnoubil!“ Toto oznámení na titulní stránce magazínu OK vyděsilo v polovině května miliony amerických fanynek. Ukázalo se ale, že jde o lež, a bulvární magazín se musel omlouvat.
Teď to však vypadá, že by hvězda ságy Stmívání dala podobným poplašným zprávám rád za pravdu. „Chtěl bych jít na rande,“  řekl jako host oblíbené ranní show Today televizní stanice msnbc. „Jen to říkám. Berte to jako oznámení. Už jsem dlouho na žádném nebyl,“ řekl Pattinson. Zajímavé, člověk by řekl, že ho při pohledu na miliony vřískajících puberťaček chuť na randění přejde.
pollDalší přání, které Robert v Today vyřkl, se nám zdá mnohem méně splnitelné. Jennu Bush Hager zajímalo, jaký panuje vztah mezi Pattinsonem a Taylorem Lautnerem, který hraje ve Stmívání vlkodlaka. „Chtěl bych mít hezčí vlasy,“ odpověděl Pattinson. „A taky břišní svaly.“ Co myslíte, má šanci?
My jen připomínáme, že třetí část ságy Stmívání, díl Zatmění, jde do českých kin 1. července a na Kouli budeme se Zatměním soutěžit o řadu cen.

Jennifer Aniston už nechce být hodná holka. Pustí se do erotiky
Herečka Jennifer Aniston a herec-fešák Colin Farrell oznámili, že se příští rok chystají vtrhnout na stříbrné plátno s výstředním filmem plným sexu. Horrible Bosses, jak se má snímek jmenovat, má obsahovat scénu s nahou Jennifer. Pány však zklameme, jak sama říká, „neuvidíte žádné intimní partie.“
Jennifer by podle zdrojů časopisu Star ráda udělala jednou provždy tečku za image hodné holky, která ji provází od chvíle, kdy se na obrazovkách objevila coby Rachel Green v seriálu Přátelé. „Ta scéna bude erotická a provokativní, ale zároveň směšná. Vyžaduje odhalení agresivní sexuality, kterého se diváci zatím nedočkali,“ popisuje herečka.
To jsme zvědaví, jestli se do té doby z Jennifer stane „agresivně sexuální“ žena.

Témata: