Robert Pattinson jako Kurt Cobain? Ale kdepak

Hana-Slivova

Fešák a hvězda ságy Stmívání Robert Pattinson jako Kurt Cobain z Nirvany, krasavice a úspěšná herečka Scarlett Johansson jako jeho manželka Courtney Love. Tak mělo podle bulváru vypadat obsazení životopisného filmu o frontmanovi grungeové legendy první půlky 90. let. Manažer Courtney Love, vdovy po Cobainovi, to ale popírá. „Nejsem si jistý, jestli Courtney vůbec ví, kdo to Robert Pattinson je.“  

pollOd sebevraždy Kurta Cobaina z kapely Nirvana už sice uplynulo šestnáct let, vdova po zpěvákovi  – hudebnice a herečka Courtney Love – by ale byla ráda, kdyby se na jejich společný příběh nezapomnělo.
Natáčí proto životopisný snímek s pracovním názvem Heavier Than Heaven (Těžší než nebe), v němž měly podle britského bulvárního deníku The Sun hlavní role Kurta a Courtney ztvárnit Robert Pattinson alias R Patz, jenž se proslavil v sáze Stmívání, a oblíbenkyně režiséra Woodyho Allena, herečka Scarlett Johansson. Všechno je ale jinak, a pro fanynky Roberta to není dobrá zpráva.

„No to je úžasný příběh. Jen škoda, že ho slyšíme prvně,“ komentoval spekulace o obsazení snímku pro magazín Spin Courtnin manažer Jonathan Daniel. „Tyhle časopisy nacpou do svých článků kohokoliv z Hollywoodu, ale neověří si ani slovo,“ dodal s tím, že životopisný film se rozhodně nebude jmenovat All Apologies, jak se v The Sun objevilo. „Ano, Courtney má Scarlett ráda i jako herečku, i jako člověka, takže by mě nepřekvapilo, kdyby ji do filmu chtěla. Ale to je tak vše. A ten druhý herec? Nejsem si jistý, jestli Courtney vůbec ví, kdo to Robert Pattinson je. I když nic proti němu,“ dodal Daniel.
Pattinson by si přitom v podobném hudebním filmu zahrál velmi rád, muzika a kytara jsou prý jeho druhé já.  

Courtney Love se kromě natáčení snímku o sobě a Cobainovi věnuje své kapele Hole. Téměř po deseti letech vydává desku, která se jmenuje Nobody’s Daughter a vychází 23. dubna.  

Poslechněte si Nirvanu s Kurtem Cobainem

http://www.youtube.com/watch?v=AZRLvE1bgzM&feature=PlayList&p=0D584902FED691A6&playnext_from=PL&playnext=1&index=3

 

Poslechněte si Hole s Courtney Love

Témata:,