Rozjívená Kesha, nejlepší nováček podle Billboardu

matoush

Dnešní Šrumec v showbizu zaujala volba hudebního magazínu Billboard. Ten vyhlásil nejlepším novým umělcem roku 2010 někoho, kdo sice prodal milion kopií debutové desky, ale neumí ani zpívat, ani nemá vkus: třiadvacetiletou Američanku Keshu.

S popem to jde evidentně z kopce. Jak jinak si vysvětlit rozhodnutí jednoho z největších hudebních serverů – Billboardu – který novým interpretem roku 2010 vyhlásil zpěvačku Keshu?

Budu chodit s rádiem
Tahle princezna, která si postavila "kariéru" na bídné imitaci Lady Gaga (ta mimochodem vyhrála kategorii nejlepší interpret) v kombinaci s nevkusnou sebeprezentací pohybující se mezi rozjíveným frackem a vyšinutou mladou dámou, prorazila letos v lednu s hitem Tik Tok z debutu Animal. Nedávno vydala druhou minidesku Cannibal, na níž nás zaujala hlavně rozsahem čtyř tónů, duchapustými texty a rádobyhustým výrazem.
Na Kouli o Cannibal: Kesha, drzá a vulgární děvečka podruhé
Na Kouli o Animal:
Rozpustilá Kesha chutná jako dětský bonbónek s umělým sladidlem

Jak se tedy během roku 2010 změnil Keshin život? "Cítím se, jako kdyby se znovu narodila, ale do úplně jiného těla. Můj život teď sestává z koncertování a nahrávání. Miluju to. Přijala jsem fakt, že mí fanoušci jsou něco jako rodina, a tak teď nebudu mít žádné kluky. Prostě budu mít vztah s rádiem," řekla zpěvačka Billboardu. Gratulujeme, to jsou skvělé vyhlídky!

Poslechněte si Tik Tok, skladbu, která Keshu proslavila

 

 

 

Témata: