RYTMUS POKŘTÍ „KRÁLE“ 4.12. V SASAZU!!!


Když se v pražském Abatonu před necelými dvěma lety poléval "Bozk na rozlúčku", na popis, kolik bylo v klubu přítomno lidí, by tentokrát nestačila ani fráze, "že praskal ve švech". První prosincový víkend, jen pár hodin předtím, než bude městem chodit Mikuláš, se Rytmus a jeho piešťanská parta do Prahy vrátí, aby na půdě Sasazu slavnostně pokřtili album "Král".

rytmus

 

Deska, na které se instrumentálně potkává Wich, Hajtkovič, Mad Skill či Dj Premier,  je momentálně ve výrobě a do prodeje v Česku i na Slovensku poputuje v pondělí 30. 11.

Díky přítomnosti Ega a Anyse se navíc na křtu určitě rozezní to nejlepší z obou cédéček Kontrafakt, což – jak sami moc dobře víte – není zrovna malá porce prověřených hitovek.

Kromě nejprodávanější a nejčastěji koncertující kapely scény se můžeme těšit i na nejdéle působícího rappera hry Oriona. Ten si opět po letech vystřihne koncert "Teritorium". Kromě toho je, samozřejmě, v plánu i překvapení!!! 🙂

 

!!! VSTUPENKY NA KŘEST RYTMUSOVA ALBA KRÁL MŮŽETE VYHRÁVAT OD STŘEDY 2.12. DO PÁTKU 4.12. V RANNÍM ŠKRÁBÁNÍ S FRIKYM MEZI 6:30- 9:00!!!

Předprodej běží přes www.ticketportal.cz & www.tickestream.cz & www.ticketpro.cz

Do konce listopadu: 250 + poplatky
V.I.P. tickets: 1500 czk /za tuto cenu dostane každý vstupenku + neomezenou konzumaci na VIP baru = Free Bar /

Témata: