Sámer Issa má sexy klip No More. Podívejte se

Lubos-Prochazka

Zpěvák Sámer Issa (24) představil národu svůj nový videoklip k písničce No More. V hudebním videu se bývalý finalista prvního ročníku Česko hledá SuperStar vášnivě miluje se svou bývalou přítelkyní Pavlou Dubnou.

Sámer Issa a Pavla DubnáSámer Issa chystá novou desku, jež by měla vyjít na podzim. Včera v pražském klubu Life café v Rytířské ulici už ale pokřtil klip k novému songu No More, který  – částečně v italštině – nazpíval s houslistkou a kamarádkou Pavlou Dubnou. Dubná v klipu také hraje. „Považuji to za můj nejlepší videoklip za posledních pět let,“ zavtipkoval na večírku Issa, který se právě před pěti lety po celé republice proslavil. První ročník Česko hledá SuperStar totiž proběhl na jaře roku 2004. Do té doby o rodákovi z Děčína nikdo nevěděl.

Na klip se podívejte tady

Issa: Měl jsem jisté potíže…
Videoklip No More natáčel Sámer v produkci Jurije Nikitina letos v červnu v egyptské Hurghadě. Postelovou scénu s Pavlou Dubnou, která byla na křtu také, ale dotáčel štáb až v Praze. „Byli jsme kompletně svlečení a naše těla se o sebe třela. Třikrát kvůli mým jistým potížím museli zastavit natáčení,“ pobavil všechny přítomné na křtu Sámer. Jednou z početných kmoter videoklipu byla zpěvačka Heidi Janků. Šampaňské teklo proudem a všichni se bavili až do pozdních nočních hodin.

Témata:,