Sex ve Stmívání a neslušné návrhy Bieberově matce

matoush

Jsou tu prázdniny a Śrumec se chce bavit. Zapomeňte proto na opilce, drogové dýchánky a výhrůžky sebevraždou. Dnes vám přinášíme tři naprosto neškodné zprávičky ze světa celebrit, které nás pobavily nebo nám prostě jen udělaly radost.

Začneme trablemi našeho prebuscenta číslo jedna. Justin Bieber se v poslední době stále častěji stává terčem nejrůznějších pomluv a vtípků, takže jeho image-makeři mají plné ruce práce s tím, aby je vyvrátili. To, co o Justinovi ohlásil populární blogger ZackTaylor, však vytřelo zrak i autorovi tvrzení, že se Justin Bieber má oženit s Miley Cyrus. Podle Zackova dobře informovaného „zdroje“ měl časopis Playboy nabídnout matce Justina Biebera Pattie Lynn Mallette 50 tisíc dolarů, pokud se nechá nafotit na jeho titulní stranu. Justinova čtyřiatřicetiletá matka však v zápětí celou aféru dementovala. „Nikdy jsem nebyla Playboyem kontaktovaná. To tvrzení je naprostá smyšlenka.“

pollV Rozbřesku se bude souložit
Teď máme něco pro slečny a fanynky sličného Roberta Pattinsona. Podle vyjádření scénáristky Twillight ságy Melissy Rosenberg se ve filmovém zpracování posledního ze čtyř dílů upířího bestselleru Rozbřesk dočkají mnohem více sexy záběrů, než na jaké byly doposud zvyklé. „Můžu vám slíbit, že milostné scény v Rozbřesku budou žhavé a budou mít šťávu,“ řekla Rosenberg v rozhovoru pro magazín hollywood.com. „Budou přesně takové, jaké je chci mít. Možná nebude vidět tolik, kolik by mnozí vidět chtěli, ale nemyslím si, že čím víc ukážete, tím žhavější ta scéna je.“
Upřímně… My v Kouli opravdu nepotřebujeme vidět Pattinsonovy holé půlky, takže jsme v klidu, i kdyby ta scéna byla úplně potmě. A raději vás navedeme na soutěž se Stmíváním.

Ne-Yo čeká první dítě
Nakonec dobrá zpráva. Americký R’n’B zpěvák Shaffer Chimere Smith, známý jako Ne-Yo, bude mít se svou přítelkyní Monyettou Shaw potomka. „Je mi 30 a čekám první dítě. Je to hrozně vzrušující,“ řekl Ne-Yo před tím, než odletěl domů do Atlanty, aby spolu s nastávající maminkou navštívil první ultrazvuk. Nás by zajímalo, zda rostoucí břicho připadá vzrušující i samotné Monyettě. Ale je jasné, že na miminko se těší oba stejně. Gratulujeme.

Témata:,