Shakira má nový klip, prohání se v něm na bruslích v Barceloně

Hana-Slivova

Kolumbijská zpěvačka Shakira má nový klip, ve kterém brázdí ulice na kolečkových bruslích a na motorce. Video k písničce Loca, prvnímu singlu z listopadové desky Sale El Sol, se natáčelo v Barceloně. "Barcelona je něco jako moje druhé rodné město," vysvětlila zpěvačka, proč si vybrala zrovna katalánskou metropoli.

Shakira (33) zabodovala během letního mistrovství světa ve fotbale v Jihoafrické republice hymnou Waka Waka (Na Kouli: Shakira nazpívala hymnu MS ve fotbale), teď o sobě dává vědět znovu. Venku je totiž její nové video ke skladbě Loca, jež se natáčelo v srpnu v rušných barcelonských ulicích a také na tamní pláži. Shakira ve videu Shakira při natáčení klipu Locajezdí na kolečkových bruslích, veze se na zadním sedátku motorky Harley Davidson, cáká se v krásné městské fontáně Pla de Palau a nakonec se vykoupe s fanoušky v moři. Žádný zásadní příběh v klipu ale nehledejte.
„Barcelona je jedno z mých nejoblíbenějších míst, něco jako druhé rodné město. To video je prostě o zábavě a o tom, užívat si v tomhle skvělém městě s místními,“ vysvětluje zpěvačka. Kromě ní v klipu uvidíte i Dizzieho Rascala, jenž v songu hostuje.

Na klip Loca se podívejte tady

Písnička Loca by měla být prvním singlem z nové dvojjazyčné desky Sale El Sol (Východ slunce), plánované na 2. listopad 2010. Loca je anglickou předělávkou písničky Loca con Su Tiguere dominikánského rappera El Cata. Právě on bude na desce ve španělské verzi se Shakirou zpívat.

Barcelona se zlobí
K natáčení klipu se váže jedna zajímavost. Shakira nepožádala město o povolení koupat se ve fontáně, stejně tak neměla vyjednanou výjimku na jízdu na motorce bez helmy. Kvůli tomu pak měla problémy s barcelonskou policií a stále není jasné, jestli za legraci nebude muset platit pokutu.

Originál Loca con Su Tiguere s El Catem

 

 

Témata: