Shia LaBeouf byl v Texasu zadržen za opilectví na veřejnosti

Redakce

Americký herec Shia LaBeouf byl v Texasu zadržen za opilectví na veřejnosti. Jde o další z jeho střetů se zákonem, poznamenal server americké televizní stanice CNN.

Policisté herce zadrželi v pátek v noci na Sixth Street ve slavné zábavní čtvrti v Austinu. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování odmítli k případu sdělil jakékoli podrobnosti.

Devětadvacetiletý LaBeouf se poprvé výrazně zapsal do povědomí filmových diváků rolí ve snímku Indiana Jones a Království křišťálové lebky, kde si zahrál po boku Harrisona Forda. Následovaly role v populárních Transformers či ve filmu Wall Street: Peníze nikdy nespí. Objevil se také v kontroverzním erotickém dramatu Nymfomanka.

Loni v červenci LaBeouf souhlasil s tím, že dobrovolně nastoupí na protialkoholní léčbu. Stalo se tak poté, co byl zadržen v New Yorku kvůli nevhodnému chování, mimo jiné plivání na policisty. Svým bizarním chováním na sebe upozornil i loni v únoru, když přišel na červený koberec Berlínského filmového festivalu s papírovým sáčkem na hlavě s nápisem: „Já už nejsem slavný.“