Sir Elton John zahraje za týden v Praze

Lubos-Prochazka

Legendární britský zpěvák Elton John (63) přijede už potřetí do Česka. Do vysočanské O2 areny přiveze své největší hity. V prodeji už je posledních tisíc lístků.

Extravagantní Elton John byl poprvé v Praze v roce 1984, kdy vystupoval v tehdejším Paláci kultury. Podruhé k nám přijel na jaře roku 2005, tehdy ho hostila O2 arena, hned po koncertě ale odletěl svým soukromým letadlem zpět domů.
Informace o předprodeji lístků na červnový koncert dávají znát, že letos bude v hale opět plno. V tuto chvíli už seženete jen vstupenky pod střechu za 1200 Kč nebo na stání za 990 Kč. A na co se můžete těšit? Na Eltona s kapelou a jeho největší hity jako Your Song, Rocket Man, Crocodile Rock nebo Goodbye Yellow Brick Road.

I přes kritiku hvězda v Maroku
Elton John se na konci května stal hlavní hvězdou největšího marockého hudebního festivalu v Rabatu, a to navzdory hlasitým protestům místních islamistů kvůli jeho homosexualitě. Opoziční politická Strana spravedlnosti a rozvoje před jeho příjezdem prohlašovala, že v konzervativní severoafrické monarchii není vítán a že by přijetí mohlo poškodit obraz Maroka. Organizátoři ale uvedli, že zpěvákův soukromý život pro ně nehraje roli. Pozvání vysvětlili "kulturní tolerancí".

Podívejte se, jak Elton na konci května vystupoval v Maroku

Elton John
Kdy:
čtvrtek 10. června
Kde: O2 arena, Praha-Vysočany
Čas: 20.00
Vstupné: 990 Kč a 1200 Kč v síti Sazkaticket

Témata: