Slavný DJ Mr. Scruff vystoupí na čarodějnice v Roxy


„Andy Carthy, známý jako Mr.Scruff, předvede v Roxy svou více než sedmihodinovou one man show,“ láká na čtvrtek 30. dubna do svých prostor pražský klub. Známý britský DJ tam bude hrát celou Filipojakubskou noc až do prvomájového rána.

Mr. Scruff je všestranný – podle svých slov hraje soul, funk, hiphop, jazz, reggae, latinu, africkou hudbu, ska, disco, house, breakbeat a filmovou hudbu. A jak je na tom s technikou mixování? „Ačkoliv umím hrát celkem zdatně, nikdy nesmím zapomenout na to, že dýdžej musí hlavně hrát výborné desky ve správném pořadí. Každá deska musí doplňovat tu předchozí a uvádět tu následující. Rovnání beatů je samozřejmě ta nejobvyklejší metoda, jak dvě desky propojit, můžete ale jít také přes témata v textech nebo přes kombinaci tónů,“ říká DJ.
Na legendární značce Ninja Tune vyšlo Mr.Scruffovi už několik alb. Poslední v řadě stojí nedávná deska Ninja Tuna, kterou kritici i posluchači chválí, kudy chodí. Recenzi si ostatně můžete přečíst i na stránkách Koule.cz – a akci v Roxy si rozhodně nenechte ujít!

Poslechněte si Mr. Scruffa

Mr. Scruff (UK)
Kde:
klub Roxy, Dlouhá 33, Praha 1
Kdy: 30. dubna
Čas: 22:00
Vstup: 290 Kč v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, na místě 390 Kč.