Smrt a láska. Podívejte se na nového Zaca Efrona

Lubos-Prochazka

Už to vypadalo, že ho zcela zastínil britský herec Robert Pattinson (24). S novým filmem se ale jeho hollywoodský kolega a hvězda Muzikálů ze střední Zac Efron (22) vrátí na výsluní. Jde totiž o hodně silný příběh. Koule.cz vám nabízí exkluzivní pohled do zákulisí snímku Charlie St. Cloud.

Film režiséra Burra Steerse Charlie St. Cloud natáčel štáb v posledních měsících v kanadském Vancouveru, kde se letos konala zimní olympiáda. Zac Efron kvůli práci na snímku opustil na čas Los Angeles, kde bydlí. Do Kalifornie se vracel jen vyjímečně. Jeho přítelkyně, zpěvačka Vanessa Hudgens, za Zacem pravidelně do Kanady létala.

O čem film je?
Ve snímku se Zac Efron (Charlie) utápí v žalu z tragické smrti svého mladšího bratra Sama. Aby mu byl na blízku, vezme práci na hřbitově, kde je pohřbený. Pouto mezi nimi je tak silné, že Charlie vidí brášku stále ve svých představách a snaží se splnit slib, který mu dal. Do Charlieho života ale vstoupí žena a on se musí rozhodnout, jestli dodrží slib, nebo půjde za dívkou, kterou miluje.

Na film si budeme muset ještě pět měsíců počkat. Premiéru má 4. listopadu. Už teď se dá ale říci, že to bude trhák.

Podívejte se na upoutávku k filmu Charlie St. Cloud