STARTUJE NEJVĚTŠÍ TANEČNÍ PÁRTY V ÉTERU RÁDIA DJ!


Už tento pátek startuje velká událost na poli taneční muziky! Každý pátek a sobotu vám budou z éteru Radia Dj servírovat svoje sety hvězdy světového formátu – Djové Carl COX, David GUETTA, Eddie HALLIWELL a John DIGWEED. Rozjede se tak série pravidelných hodinových a dvouhodinových setů známých světových DJs, která bude trvat celý rok!

 

cox, guetta, halliwell, digweed

 

 

Mezi největší tahák patří hraní světové tech-housové jedničky Carla Coxe, jehož Global set zazní vždy v pátek od osmi do deseti večer. Cox bude každý týden pro Vás – naše milé posluchače – připravovat to nejlepší ze svých parties v klubu Space na Ibize nebo WMC v Miami. Zvát si bude také hosty typu Fatboye Slima nebo Laurenta Garniera.

 

Dalším DJ, kterého na Radiu Dj uslyšíte, je superstar posledních týdnů  

ze zmíněného alba, v níž si featuring vychutnala partička  Black Eyed Peas. Guetta si pro Radio DJ nachystal hodinový set Fuck Me, I´m Famous!, ve kterém uslyšíte mixy a bootlegy světových zpěváků i dalších DJs.

 

John Digweed pak patří mezi nejlepší electro Djs, jeho sety se hrají ve více než dvaceti zemích světa a jeho cédéčka s mixy dalších autorů patří mezi nejprodávanější alba ve své kategorii. Digweedova Transitions na Radiu Dj bude rozhodně stát za poslech, možná i za menší mejdan u vás doma .)

 

To samé platí i o Angličanovi Eddiem Halliwellovi, který se může pyšnit dvěma vítězstvími v anketě o DJe  roku časopisu Mixmag. Jeho sety si v letech 2005 – 2008 naladilo přes milion polscuhačů BBC, je navíc autorem sedmi nejlepších dílů tamního pořadu Essential Mix. "Českou" sadu tracků Fire It Up si nalaďte každou sobotu od deseti do půnoci.

 

Kdy ladit?

Carl Cox – GLOBAL

Pátek 20:00 – 22:00

Eddie Halliwell – FIRE IT UP

Pátek 22:00- 23:00

David Guetta – FUCK ME, I´M FAMOUS!

Sobota 21:00 – 22:00

John Digweed – TRANSITIONS

Sobota 22:00 – 24:00

Témata: