SuperStar vyhrál Lukáš Adamec

Lubos-Prochazka

Druhou Česko Slovenskou SuperStar se stal Lukáš Adamec (24) z Košic. V Grandfinále dostal od fanoušků více esemesek než druhá v pořadí - Češka Gabriela Gunčíková z Jankovic (17). Adamec díky vítězství získal šek na 100 tisíc eur (v přepočtu asi 2,5 milionu korun). Koule byla jak u Grandfinále, tak i na následné afterpárty.

Pohodář Lukáš Adamec dostal na svou stranu v Grandfinále soutěže Česko Slovenská SuperStar více fanoušků i přesto, že porota se v posledním kole jednoznačně přiklonila na stranu Gabriely Gunčíkové.

Té se velmi povedla skladba, kterou ji vybral právě kolega Adamec – Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinarové. Porota u Gábiny vyzdvihovala emoce, hlasový rozsah, vyzrálost, vzhled a celkovou "použitelnost" v showbyznysu.

http://www.youtube.com/watch?v=zvOQ6LzmDFU

Gábina vybrala rockerovi Adamcovi hitovku Two Princess od Spin Doctors. Lukáš ji zvládl typicky po svém, rozháraně a s nasazením, Gunčíkovou ale nezastínil. Jinak ovšem rozhodli fanoušci, kteří Lukášovi Adamcovi Gábina a Lukáš foto: TV NOVAposlali více hlasů a na hlavu mu nasadili pomyslnou korunu druhé Česko Slovenské SuperStar. Košičan tak následuje Čecha Martina Chodúra, který vyhrál před rokem a půl.

Adamec: Peníze investuji do kapely, 10 tisíc eur dám Gábině
Vítěz SuperStar chce výhru (v přepočtu 2,5 milionu korun) investovat do své kapely Siempre, do sebe a také do oslav. 10 tisíc eur (cca 250 tisíc korun) daruje své kolegyni z finále Gabriele Gunčíkové. "My jsme vážně dobří kamarádi a záleží nám na tom, aby ani jeden nebyl zklamaný," řekl Lukáš v rozhovoru pro Kouli.

Rozhovor s Lukášem si poslechněte tady

Podívejte se na vyhlášení výsledků natočené přímo v Malé sportovní hale na Výstavišti

Gunčíková: Lukáš si vítězství zasloužil
Poražená Češka Gabriela Gunčíková po skončení Grandfinále prohlásila, že vítězství Adamcovi přála. "Já jsem to Lukášovi říkala, že vyhraje. Neposlouchal mě," řekla Kouli.

Vyjádření Gunčíkové si poslechněte tady

Podívejte se, jak Lukáš oslavoval vítězství po vypnutí kamer

poll