„Supporti“ zahrají v Lucerna Music Baru největší hity, předskočí Eddie Stoilow


Vánoční koncert chystá pro své fanoušky také skupina Support Lesbiens. Proběhne už příští týden ve čtvrtek 10. prosince v pražském Lucerna Music Baru. Klukům tam předskočí Eddie Stoilow.

Kapela Support Lesbiens je právě na Greatest Hits Tour 2009. Během něj vydala kolekci balad Soft Collection. "Je tam dvanáct řadových písniček od roku 1994 do teď, následují čtyři česky zpívané věci: Životní ze seriálu Přešlapy, Gottovka, Vy truchlenci a Máj," popisuje album lídr skupiny Kryštof Michal. Jedním z bonus tracků je taneční verze písně She Lives In Man z alba Midlife. Pro "Supporty" skladbu do electro-housové podoby zremixovali naši DJs a producenti Wire & Paul Rockseek.

Nový člen kapely
Supporti jedou současné turné s novým bubeníkem Zbyňkem Raušerem. Muzikant, jehož jméno se objevilo například ve skupinách Animé nebo Showstation, nahradil Svatopluka Čecha, který na začátku března skupinu opustil kvůli svému angažmá v Symfonickém orchestru hl. m. Prahy FOK.

Předskočí Eddie Stoilow
Kapele budou v Lucerna Music Baru předskakovat nadějní Eddie Stoilow, kterým vyšlo první album se zvláštním názvem Best Of. Skupinu znají i ti, kteří byli na podzim na koncertu Koule.cz. Best Of se deska jmenuje proto, že shrnuje to nejlepší, co do dnešní doby skupina hrála na koncertech. Kmotry CD jsou honorární člen Eddie Stoilow Bob Klepl a moderátor Evropy 2 Pavel Cejnar.

Přečtěte si na Kouli: Nejlepší časosběrný pop? "Bestofka" Eddie Stoilow

Podívejte se na Support Lesbiens a titulní píseň ze seriálu televize Prima Přešlapy:


Support Lesbines + Eddie Stoilow
Kde:
Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1
Kdy: 10. prosince
Čas: 20:00 (Eddie), 21:00 (Support)
Vstup: 275 Kč v síti Ticketpro

Témata:,