Tak to je. Podívejte se na nové video s Michaelem Jacksonem

Hana-Slivova

Zdá se, že vzpomínání na Michaela Jacksona (a také vydělávání dolarů na jeho odkazu) ještě stále nebylo dost. Dvaapadesátiletý americký režisér Spike Lee představil video, které poskládal ze záběrů Michaela–dítěte i Michaela–popové hvězdy. Klip láká na nové DVD k filmu o Jacksonovi This Is It.

Michael Jackson je už půl roku po smrti, ale těm, kteří se starají o jeho jméno, bude opět vydělávat. Venku je totiž jakýsi předvoj novinkového DVD o králi popu – nové video k písni This Is It. Stejnojmenný film měli divácimožnost vidět i v České republice.
Recenze na Kouli: Film Michael Jackson´s This Is It…

Klip zahrnuje raritní záběry jak z Jacksonova rodného města Gary v americké Indianě, tak z dob zpěvákovy největší slávy. Nechybí samozřejmě snímky z koncertního pódia, na němž Jackson „tančí“ svůj slavný Moon Walk neboli měsíční chůzi, ani záběry zdrcených fanoušků, kteří truchlí po Jacksonově smrti letos v červnu. Obrázky doprovází skladba This Is It zpívaná Michaelem Jacksonem.

Spektakulární DVD This Is It vyjde 26. ledna 2010. Oproti kinoverzi bude obsahovat hodinu materiálu navíc; fanoušci se tak můžou těšit na profily Jacksona-tanečníka, na příspěvek o jeho kostýmech nebo na nezkrácenou verzi „portrétů“ Smooth Criminal a Thriller.   

Na video se podívejte tady

Témata:
swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit