Take That už jsou zase dál. Říká to za ně název desky

Hana-Slivova

Je to pro popový svět dobrý rok. Robbie Williams se zklidnil, oženil a 22. listopadu vydává se svým rodným boybandem Take That novou desku Progress. V pátek 8. října bude mít premiéru první poslečný singl The Flood. My se na cédéčko dost těšíme, co vy?

Nikoliv Lassie jako ve filmu o dlouhosrsté kolii, ale Robbie se vrací. Zpěvák Robbie Williams se po patnácti letech přidává ke skupině Take That, která ho proslavila a z níž v roce 1995 za bouřlivých okolností odešel, a vydává s ní společnou desku Progress (neboli Pokrok). Ta je v plánu na 22. listopadu 2010, 8. října se dočkáme prvního společného singlu The Flood. K písničce už Take That stihli pořídit i video, které se natáčelo na jezeře Dorney v Etonu a také na Temži.

80 milionů desek
Take That se na scénu vrátili v roce 2006. Ten samý rok vydali desku Beautiful World, o dva roky později se přihlásili s The Circus. Koncertní premiéru s Robbiem si kapela odbyla letos v září na dobročinném koncertě v Londýně. Williams tam s parťákem Gary Barlowem zazpíval singl Shame, který vyjde v říjnu na Robbieho výběrové desce.

Take That prodali během své dvacetileté historie 80 milionů kusů desek, dostali 19 Brit Awards a 8 cen MTV.

Robbie Williams a Gary Barlow a jejich Shame z roku 2010

Take That v roce 1990. Co je lepší? 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=fP4HTa89EEw&feature=related

Témata: