Talentové soutěže dopadly opět remízou. Nejvíce zazářil „Pavarotti“ Zázrivý

Lubos-Prochazka

Soutěže Talentmanie a Česko slovensko má talent dál bojují o diváky. Nedělní sledovanost opět jen těsně vyhrála televize Nova. Její show si pustilo 1 milion 126 tisíc lidí, Primu si zapnulo 1 milion 41 tisíc lidí. Po většinu večera ale byla lídrem trhu, Nově nicméně k vítězství opět pomohla o několik minut delší stopáž pořadu.

Největší hvězdou soutěže Česko Slovensko má talent se stal Marián Zázrivý (36) z Popradu, který úžasně zazpíval operní árii od Luciana Pavarottiho (+71) Nessun Dorma a všem tak zpěvem a skromností připomněl účastníka britské verze show Got Talent Paula Pottse (39), který během castingu zpíval stejnou píseň – soutěž pak nakonec vyhrál.

Podívejte se na vystoupení Mariána Zázrivého

http://www.youtube.com/watch?v=YLX-h5Gt0mA

A tady je slavné vystoupení Paula Pottse

Krásná holka, krásný hlas – dcera Dominika Haška
V soutěži Česko Slovensko má talent vystoupila i dcera slavného hokejového brankáře Dominika Haška (45) – Dominika Hašková (15). Sice vytrémovaná ale krásně zazpívala hit od Leonarda Cohena (75) Hallelujah. "To, že umím zpívat, chci dokázat hlavně tátovi," řekla Dominika ještě před vystoupením, po kterém ji porota poslala do dalšího kola. "Samozřejmě jsem to viděl, díval jsem se v Moskvě ze záznamu na počítači," řekl deníku Aha! hrdý otec Dominik.

Podívejte se na Dominiku Haškovou

http://www.youtube.com/watch?v=wK1rzo-gRYY

Další talentové soutěže budou Prima a Nova vysílat opět v neděli. Koule je pro vás bude opět sledovat.