Tereza Černochová se pro vás rozkrájí. Jako kráva

Hana-Slivova

Určitě si ji pamatujete jako třetinu dívčího vokálního tria Black Milk, které na českém popovém nebi zazářilo v roce 2002 s deskou Modrej dým. Nejmenší skandalistce z trojice Helena Zeťová - Tereza Kerndlová - Tereza Černochová, poslední jmenované, teď říkají "největší inseminátorka kravína českého showbyznysu". A vyráží na turné s brněnskou kapelou Skupina.

Tereza Černochová se Skupinou"Jednou provždy řekněte Ne! nudným rádobyzpěvačkám a anaboliky vyhnaným brojlerům," vzkazuje zpěvačka Tereza Černochová. "Na našem turné do vás napumpujeme plnou dávku rytmů old-school, ale rozhodně nebudeme šetřit ani ostřejšími výpečky. Máte chuť na libovou kýtu, šťavnatý bůček či propečenou kůžičku? láká tahle funky diva na šňůru sedmi koncertů s říznou a groovy Skupinou, brněnskou partou muziantů. Úvodní koncert Rozkrájíme se pro vás tour už proběhl v Ústí nad Labem, tečku Skupina spolu s Terezou udělá v Brně 22. prosince.

Studuje zemědělku…
Image "sexy krávy" ovšem Černochová nezvolila náhodně. V současné době je tahle talentovaná zpěvačka v pátém ročníku České zemědělské univerzity v Praze, kde studuje obor reprodukční technologie. Termín "inseminátorka kravína českého showbyznysu" je tudíž pro někoho možná ostrou, přesto docela povedenou hříčkou.

...a zazpívá pro Kouli.cz
Kromě Skupiny Tereza Černochová spoupracuje také se známými postavami české funky scény, showmanem a zpěvákem Matějem Ruppertem a skladatelem Romanem Holým z Monkey Business. Jako host projektu G-Point Hunters s nimi vystoupí i na koncertu Koule.cz 22. října v pražském klubu Lávka. Není pro ni někdy těžké vyjít s dvěma lidmi, kteří mají tak svérázný smysl pro humor? "
V souvislosti s její současnou kraví image je pak otázka, zda pro ni někdy není těžké vyjít s kluky s tak svérázným humorem, skoro zbytečná…. "Jejich smysl pro humor je mi vlastní, mám ho ráda, protože podobný smysl pro humor měl i můj tatínek (zpěvák Karel Černoch – poz. redakce). S Matějem a Romanem trávím nejen čas na jevišti, ale i mimo něj. Ráda s nimi nejen hraju, ale i odpočívám, pokecám a trávím svůj volný čas," odpovídá Tereza.

Tereza Černochová a Matěj Ruppert

Kde uvidíte "rozporcovanou" Terezu:
15. 10.
Praha – Roxy (se Skupinou, benefice), 17. 10. Hradec Králové – U Cikána (se Skupinou), 22. 10. Praha – Lávka (s G-Point Hunters), 6. 11. Přerov – Slavnosti města (se Skupinou), 6. 12. Opava – Slavnosti města (se Skupinou), 7. 12. Praha – Baráčnická rychta (se Skupinou, support: Matěj Ruppert a další hosté), 16. 12. Ostrava – Fabric (se Skupinou), 22. 12. Brno – Metro (se Skupinou).

 

Témata:,