Těžký život baculek: Jaké to doopravdy je být tlustou holkou?

Redakce

Aktuální trend velí všímat si baculek a odsuzovat anorektičky. To je sice fajn, ale kdo neprožil ani jeden den v kůži tlusté holky (a tím myslíme opravdu tlusté), ten nepochopí, jaké to doopravdy je.

 1. Letní koupací blues
  Na letní koupačku se těší snad každý, ale pro tlusté holky je to celoživotní noční můra. Jaké plavky si vzít (a kde je taky sehnat)? Jak se vypořádat s posměšnými poznámkami a znechucenými pohledy ostatních? To by jeden nepřál fakt nikomu.
 2. Vládkyně map
  Představte si, jaké to je, když na vás každý druhý civí, protože jste tlustí. Máte to? A teď k tomu přidejte, že na vás navíc čučí kvůli flekům potu, které máte nejen v podpaží, ale i na břiše nebo pod prsy. Bájo, co? Ne.
 3. Zdravá strava, zdravá mysl?
  Věřte tomu, nebo ne, i konzumace zdravé stravy znamená, že se tlustá holka snaží a že jí to není jedno. A komentáře typu „Ty si dáváš salát? To jsi jako na dietě?“ fakt nepomáhají.
 4. Holčičí trable
  Když je kluk fešák, ale při těle, říká se mu medvídek, všechny ho berou jako roztomilého a hodně holek to vyloženě přitahuje. U žen tohle ale neplatí, vůbec – a pokud někdo vyloženě vyhledává prostorově výrazné ženy, většinou jde stejně o fetiš.
 5. Svůj k svému
  Randění pro tlusté holky znamená jedinou věc – jejich hubené kamarádky se je neustále snaží dát dohromady s tím „jedním tlustým klukem, kterého znají“. Protože to přece dává naprostý smysl, že ano. Pff!
 6. Narážky troubů
  Lidé nesnáší lenost, takže pokud se někdo seznámí s tlustou holkou, okamžitě předpokládá, že je to líná vyžraná prasnice. Zkuste vzít v potaz, že v její váze třeba hrají roli i jiné faktory, nebo ještě líp – prostě se s ní normálně bavte a kašlete na to, kolik kilo má.
 7. Cvičení, mučení
  „Proč si prostě nezacvičíš?“ ptají se lidé tlustých holek. No, kromě toho, že to v určitém bodě už není tak jednoduché a výsledky přichází pomalu, pohledy v posilovně nejsou zrovna něco, co člověka nakopne k lepším sportovním výkonům.
 8. Počítá se jen ten nejlepší výsledek
  Pokud shodíte třeba 80 kilo, všichni vás budou obdivovat. I deset je úspěch, ale nad tím každý máchne rukou.
 9. Mňamky jsou jen pro hubený
  Štíhlé holky na selfie, kde jedí pizzu nebo hamburger, nahoní i tisíce lajků. Tlustá holka, pokud si dává něco dobrého, se musí neustále ohlížet, kdo ji pozoruje a nazývá ji prasetem.
 10. Paranoia
  Vůbec nejhorší věc, se kterou tlustá holka každý den vstává i usíná. Možná, že nic z výše uvedených věcí není pravda, nikdo ji nepozoruje, nikdo ji nehodnotí. Ale co když jo? Zbavit se toho prostě nedá a když se vám to náhodou už skoro podaří, přijde nějaký idiot, co vás znovu zdrtí.

Břicho, kam se podíváš: 10 strastí, které znají jen dívky s postavou typu jablko

Haló, jak je tam nahoře? 10 hrůz, co musí snášet vysoké holky s postavou typu okurka