Top 10 červnových novinek od kluků, co dělají rap

lenkakomrskova

Červnovou hiphopovou Top 10 v podání mužských raperů ovládají letní songy s náladou plnou slunce od Omariona, Kida Inka a Frenche Montany, vlastní verzi letního hitu však natočili i Travi$ Scott nebo Flo Rida. Trapová strikce ale samozřejmě nechybí, jak by taky mohla, když na ní stojí současný rap. B.o.B. a London Jae to dali jasně najevo.

The Game feat. Drake – 100

Dvě velká jména hiphopové kultury se sešla na zbrusu novém tracku 10, který reaguje na ne zcela upřímné lidi z okolí. Zástupce losangeleského Comptonu The Game a kanadský rodák Drake spojili síly na lehce sentimentální instrumentálce. Brzy bude venku i video!

Meek Mill feat. Nicki Minaj, Chris Brown – All Eyes On You

V našláplém songu All Eyes On You doplnil hiphopové hrdličky Meek MillaNicki Minaj zpěvák Chris Brown. Zatím si užívejte audio, klip se očekává každou chvíli. Rádiový hit najdete na albu Dreams Worth More Than Money, které Meek Mill tento týden čerstvě vypustil.

T. I. – Project Steps

Atlantský MC Tip Harris má venku novou pecku – Project Steps. Vizuál obsahuje vše, co z šéfa labelu Hustle Gang udělalo jednoho z nejvěrohodnějších interpretů na scéně. V černobílém streetovém klipu se navrací do čtvrti se svojí partou, na konci nechybí věnování zesnulému synovci manželky Tiny.

French Montana feat. Rick Ross, Lil Wayne – Lose It

Současná bomb Lose It, na níž si French Montana přizval Ricka Rosse a Lil Wayna, překvapí beatem od Kanyeho Westa a producentského dua Mekanics. Song, který se měl původně jmenovat Gucci Mane, odkazuje na aféru, kdy se zmíněný raper v roce 2013 na Twitteru ostře pustil do ostatních kolegů.

Big Sean feat. Chris Brown, Ty Dolla $ign – Play No Games

Big Sean vzdává v novém videoklipu k tracku Play No Games hold sitkomu z 90. let s názvem Martin. V průběhu zahlédnete Chrise Browna a Ty Dolla $igna, kterak přebírají role herců v klasických epizodách seriálu. Vizuál režíroval Mike Carson a na konci postřehnete i známého komika Martina Lawrence.

Omarion feat. Kid Ink, French Montana – I´m Up

I´m Up od zpěváka Omariona a raperů Kida Inka a Frenche Montany spolehlivě uspokojí širší posluchačskou základnu. Feeling písně míří do popového publika, a to nejen díky líbivému beatu, který produkoval Nic Nac. Účelem bylo udělat letní hit. Podařilo se?

Travi$ Scott – Antidote

Jinou verzi summer songu nahrál Travi$ Scott. Houstonský MC se rozjíždí v tracku Antidote, jehož instrumentálku vytvořili WondaGurl a Eestbound. Překvapit může informace, že novinka se neobjeví na nadcházejícím albu Rodeo. Zda byl auto-tune vhodnou modifikací zpěvu, zhodnoťte sami.

Jay Rock – Money Trees Deuce

Zpátky k populárním hiphopovým beatům posledních let, tentokrát v podání Jaye Rocka. Příjemnou změnou je bezesporu fakt, že když sem tam zazní vokál, není elektronicky upravený. Hymna Money Trees Deuce navazuje na pecku Kendricka Lamara s názvem Money Trees.

Flo Rida feat. Robin Thicke, Verdine White – I Don´t Like It I Love It

Že by se hitem letních měsíců stal nakonec úplně jiný track? Flo Rida se o to rozhodně snaží v pozitivně naladěné písni I Don´t Like It, I Love It. Se svými hosty, Robinem Thickem a Verdinem Whitem, uspořádá block party v New Yorských ulicích, kde dokonce padne i pár tanečních kroků!

B.o.B. feat. London Jae – Smash It

A aby těch sladkých songů pro horké měsíce nebylo moc, zakončíme selekci červnových rapových novinek trochu striktněji. B.o.B. a London Jae udělali věc s varovným textem, že našlapaná hymna Smash It není nic pro fanoušky Katy Perry. Varovali jsme vás.

Témata:,