V Americe vyhrálo country. Zvítězí v SuperStar reggae?

Hana-Slivova

Desátý ročník talentové pěvecké soutěže American Idol vyhrál sedmnáctiletý country zpěvák Scotty McCreery. Jak dopadnou zpívánky u nás? Dokončí šestnáctiletý "rastaman" Michal Šeps úspěšně svou něuvěřitelnou cestu popovou soutěží? Hlasujte v anketě.

Desáté výročí oslavila soutěž American Idol nečekaným vítězstvím country zpěváka Scottyho McCreeryho. Sedmnáctiletý chlapec porazil díky diváckým hlasům Lauren Alainu, kterou přitom porota označovala za favoritku.

Vítězný Scotty McCreery v soutěži American Idol

"To jsem si nepředstavoval ani v nejdivočejších snech. Předně děkuji bohu, který mě sem dostal," prohlásil vítěz poté, co moderátor Ryan Seacrest oznámil, že vyhrál s rekordním počtem 122 milionů hlasů.
McCreery tak potrvdil aktuální hudební trendy; ve světě se daří kapelám a zpěvákům, kteří kombinují country s popem či rockem – například Lady Antebellum, Taylor Swift nebo Keithovi Urbanovi. Ostatně Scottyho finálová kolegyně se také označuje za country zpěvačku.

Lauren Alaina v soutěži American Idol

http://www.youtube.com/watch?v=pbxhndln2VE&feature=fvst

122 milionů hlasů s velkou pravděpodobností nedostane ani jeden ze tří finalistů Česko Slovenské SuperStar, Gabriela Gunčíková, Lukáš Adamec a Michal Šeps.
Právě šestnáctiletému Šepsovi z Trutnova se ovšem díky komentářům směrem k porotě ("Rytmusi, dělej si svůj rap a nemluv mi do mý muziky") a lpění na žánru reggae daří očekávaný a tak trochu nudný průběh soutěže nabourávat.

Michal Šeps – Já na to mám

Myslíte si, že se Šepsovi podaří  – s trochou nadsázky – "hacknout" svět showbiznysu? Získá od diváků největší počet hlasů a porazí pěvecky lepší Gunčíkovou a Adamce? Hlasujte v anketě!

poll