Václav Neckář a ti další. Jak se povedly letošní comebacky?

matoush

Letošní úspěch písničky Půlnoční, kterou skupina Umakart svěřila pro soundtrack filmu Alois Nebel Václavu Neckářovi, nás inspiroval k olédnutí za comebacky roku 2011. Které se povedly? A co radši mělo zůstat doma v pokojíčku? Hlasujte v dnešním Šrumci.

Václav Neckář – Půlnoční

Ani ne tři měsíce trvalo písničce Půlnoční skupiny

.

 

Barry Manilow – 15 Minutes

Letos se o comeback pokusil i autor legendárního megahitu Mandy (

,” řekl v červnu v rozhovoru pro L.A. Times.

poll

 

Shania Twain – Today Is Your Day

Poprvé od roku 2005 se v hitparádách objevila i někdejší suverénní vládkyně countrypopové scény Shania Twain. Žena, která ve svých písních odmítala Brada Pitta i přední vědce, letos nahrála píseň Today Is Your Day. Měla sice původně posloužit jen jako ústřední melodie televizního seriálu Why Not, zájem fanoušků ale prý samotnou Shaniu přiměl, aby začala svůj comeback zvažovat seriózně.

http://www.youtube.com/watch?v=iWeRQtj6s2o

 

Jennifer Lopez – On The Floor

Kolem roku 2002 existovalo jen málo zesměšňovanějších a arogantnějších zpěvaček než

), měla po osmi letech cestu na vrcholy hitparád opět otevřené. Uvidíme, na jak dlouho.

 

Lunetic – Turné

Co bychom to byli za bulvární okénko, kdybychom do přehledu hudebních návratů nezařadili suverénně nejkurióznější comaback letoška.
Po necelých deseti letech se pokusil o návrat nejúspěšnější český boyband Lunetic (recenze pražského koncertu). To, že nezpívá o nic lépe než v časech Terezy Pergnerové, se dalo čekat. To, že pánové už netancují tak dobře, to bychom jim také odpustili. Ale fakt, že vypadají jako tatínci na rodičovském sdružení, to nás mrzí hodně.

Témata: