Vibe show ovládne dubnový večery na Lávce – LATE NITE VIBE!


V pražském klubu Lávka odstartovaly pravidelný večery Late Nite Vibe. Naživo tak můžeš vidět a slyšet Dj´s Jorgose a Noira z tvý oblíbený show Vibe (čtvrtek 20 - 22 h.) a jejich exkluzivní hosty.

vibeV pátek 10.4. se těš na trojici Jorgos, Enemy a Wich, který se  na Lávce postaraj o pořádnej after po koncertě Ice Cuba. Čekej výbornej prostor v centru Prahy, kvalitní zvuk a mejdan až do rána!Vec a Zverina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Týden na to, takže v  pátek 17.4. se těš na další krutej mejdan! Tentokrát na Lávce vystoupí dva známí slovenští mc´s a to nikdo menší než Vec a Zverina. Tedy Funkčný veterán mající za sebou takřka 16let na scéně a tatranský pes, který za sebou má jedno album "svetlo ve tme", a který se proslavil i jako skvělý freestyler! Aby toho nebylo málo, tak za gramcema se tentokrát vystřídá kompletní trojka z War trak Posse! Tedy Dj Jorgos, Dj Noir a Dj Kolack a slovenský Dj Roman Zámožný! Akce začíná ve 22:00!

 

Během dubna se na Lávce podíváme na dno ještě hodně skleničkám a  protancujeme několik párů bot. Kontroluj webovky a začni řešit, co si vezmeš na sebe:)

Témata:
swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit