Video: Koule jede. Svět napodobuje Miley Cyrus a její Wrecking Ball

katerinacerna

Všichni jsme ho viděli. Klip k písničce Wracking Ball, ve kterém se nahá Miley Cyrus houpe na naší oblíbené kouli. Ještě víc nás ale baví lidová tvořivost, která na sebe samozřejmě nenachala dlouho čekat. Koukněte na ty nejlepší parodie.

Miley Cyrus nám vyrostla a zdivočela. Nemá cenu lamentovat nad pohnutým osudem dětské hvědičky, kterou momentálně nebaví nic jiného než se svlékat a vyvolávat rozruch. Naštěstí se ale alespoň v muzice jeví vyzráleji než kdy dřív, Wrecking Ball je docela slušná pecka. Ale to video!

Internet zaplavily desítky parodií a předělávek, a za některými z nich je i zajímavý příběh. Například vedení americké univerzity Grand Valley muselo nechat ze školy odstranit obří visící kouli, kterou tam měli na okrasu, aby se studenti nezranili. Jak jste jistě pochopili, tamní študáci si z ní udělali rekvizitu pro svou verzi Wrecking Ball.

Nejde ale jen o kouli. Vtipálky zaujalo i erotické oblizování nařádí (to wrack – zničit). Upozorňujeme, že polonazí chlapci ve slipech olizující kladivo nejsou nic pro slabé žaludky.

A ještě jednou v podobném duchu. Hoši z King The Kid si ale tentokrát udělali i vlastní muziku. Klučičí soft porno a k tomu rocková verze písničky.

Není ovšem koule jako koule. V tomhle videu se na kouli nikdo nehoupe. Tady se do koulí kope.

Taky se vám zdá, že Miley Cyrus v poslední době až moc vyplazuje jazyk a tak nějak olizuje všechno, co se dá? Minimálně tvůrcům tohoto videa to tak přišlo.

V jednoduchosti je krása! Na závěr si dáme kozy. Náš favorit!