Videotýden: stařičká zpěvačka, nová Beyoncé a parodie na Lady Gaga

Hana-Slivova

Tento týden náš Šrumec v showbizu zaujalo několik videí z YouTube. Nejenom že se to tam hemží předělávkami kontroverzního klipu Marthy Issové a Jiřího Mádla Přemluv bábu a dědu, ale přibyly i předělávky klipu Lady Gaga a Beyoncé Telephone nebo další díly vděčné pěvecké soutěže Britain´s Got Talent. Viděli jste už někdy soutěžit osmdesátiletou paní?

Zpěvačka Beyoncé přichází s novým klipem k písničce Why Don’t You Love Me. Užívá si v něm alkoholu a cigaret, práská bičíkem, ale cizí jí tu nejsou ani domácí práce. Viděli jste už někdy tuhle americkou perfekcionalistku vařit, zalévat zahradu, prát a spravovat auto? A proč ji tedy její chlápek nemiluje, když dokáže zastat tolik práce? Že by mu vadil ten připálený krocan?

http://www.youtube.com/watch?v=FKqIgqJEH-o

Když už jsem o té Beyoncé, narazili jsme na ironickou předělávku klipu ke skladbě Telephone, ke které si Lady Gaga přizvala právě Beyoncé. V tomhle videu si dvě dívky z obou pěvkyň utahují nejen v klipu, ale i v textu. "Lady Gaga" tu zpívá například to, že tenhle song není ani zdaleka tak dobrý jako Bad Romance a neblíží se ani Just Dance nebo Poker Face, a tak že okolí pobaví tím, že se svlékne do půl těla a všechno vyvrhne na nás, nikoliv do dřezu. Podívejte se, jak se slečnám klip (ne)povedl.  

Pamatujete na fenomenální úspěch skotské zpěvačky Susan Boyle v soutěži Britain´s Got Talent? Teď se objevila nová hvězda, osmdesátiletá nedoslýchavá, ale bodrá babička čtyř vnoučat Janey Cutler. Zpívání miluje celý život ("lépe zkusit to později než nikdy", jak řekla na kameru) a písničku No Regrets zazpívala k údivu porotců i publika tak silným hlasem, jako samotná Edith Piaf. Porotci ji samozřejmě pustili do dalšího kola. "Janey, kde jste celou tu dobu byla?" ptali se ji po dokončení písně porotci. "Nevím, asi v barech a hospodách," dopověděla vtipně. Podívejte se na její vystoupení.  

Tady je Edit Piaf s originálem Non, je ne regrette rien

http://www.youtube.com/watch?v=kFRuLFR91e4

 

Témata: