Vítězka americké SuperStar Fantasia Barrino se nechala natočit při sexu

matoush

Vyhrála talentovou soutěž American Idol, tedy zámořskou variantu SuperStar, dostala čtyři nominace na Grammy a roli na Broadwayi k tomu. Fantasia Barrino má nakročeno k velice slušné kariéře – pokud jí to nepřekazí jistá Paula Cook. Žena, která zažalovala Fantasii za to, že spala s jejím manželem a ještě se u toho nechala natočit.

Šestadvacetiletá americká zpěvačka, herečka a úspěšná absolventka soutěže American Idol Fantasia Barrino má problém. Krátce před derniérou broadwayského muzikálu The Colour Purple musí čelit žalobě u soudu.  Podala ji Paula Cook, která tvrdí, že černošská hvězda udržovala dlouhodobý poměr s jejím manželem.

Koukněte na finálové vystoupení Fantasii Barrino

Fantasia a Summertime. Toto je podle porotce nejlepší vystoupení v historii všech soutěží

Fantasia Barrino měla navázat vztah s Antwuanem Cookem v srpnu minulého roku. Od té doby prý vzniklo několik videí, která „zachycují jejich nezákonné sexuální hrátky.“ Vše vyvrcholilo, když Paule, matce dvou malých dětí, zpěvačka zavolala a oznámila: „Nechce tě. Možná, že až si Emma Watson před a ponajdeš manžela příště, budeš už vědět, jak si ho udržet. Ten současný je tu teď se mnou.“
Fantasia Barrino se narodila 30. 6. 1984 v Severní Karolíně. Za sebou má znásilnění spolužákem i související problémy se školou. Do televizní show American Pop Idol se přihlásila před třetí sérií v roce 2004 a vyhrála ji s písní I Believe. Je vdaná a má devítiletou dceru. S otcem dítěte se však rozešla, protože ji fyzicky týral.

Krátkovlasá Emma Watson, jak se vám líbí?
Představitelka nadané studentky čarodějnictví Hermiony Grangerové Emma Watson zásadně změnila image. Zbavila se dlouhé hřívy hnědých vlnitých vlasů a místo toho zdobí její hlavu účes ve stylu Halle Berry. Jak se vám líbí?

Témata: