Výsledky evropských cen MTV: Bieber vyhrál na celé čáře!

Redakce

Evropským hudebním cenám televizního kanálu MTV v neděli večer dominoval kanadský popový zpěvák Justin Bieber, který získal hned pět ocenění mimo jiné pro nejlepšího zpěváka a za nejlepší vzhled. Cenu za nejlepší videoklip si překvapivě odneslo hiphopové duo Macklemore a Ryan Lewis.

Davy jásajících fanynek Bieber během večer potěšil i svým vystoupením, kdy zazpíval svůj hit What Do You Mean?. Jednadvacetiletá hvězda si odnesla cenu i za nejlepší spolupráci na písni Where Are U Now? s DJ Skillexem a Diplem. Příští měsíc by měl Bieber po třech letech vydat nové album.

Jak nicméně poznamenala agentura Reuters, mnoho slavných hudebníků na udílení cen chybělo. Byla mezi nimi například zpěvačka Taylor Swift, která získala cenu za nejlepší píseň Bad Blood, Rihanna, která vyhrála nejlepší zpěvačku, či chlapecká skupina One Direction, která zvítězila v kategorii Nejlepší pop.

Diváky ale zabavila britská zpěvačka Ellie Goulding či italský tenorista Andrea Bocelli, který vystoupil se svou známou písní Time to Say Goodbye a vysloužil si obrovský potlesk. Udílení cen se odehrává každý rok v jiném evropské městě a vítěze vybírají fanoušci z celého kontinentu.

Justin Beiber tak, jak ho pánbůh stvořil. To je maso!
Internet si dělá srandu z penisu Justina Biebera. Tohle jsou nejpovedenější koláže
Témata: