Vysloužilá sexbomba Samantha Fox vystoupí příští sobotu v Brně, doprovodí ji Michal David


Milovníci hudby 80. let zažijí v Brně tak trošku bizarní svátek. Za týden přijede do místní haly Vodova „discokrálovna“ a sexsymbol 80. let – britská zpěvačka Samantha Fox (43). Předskakovat jí tam bude Michal David (49), který v dobách největší Samanthiny slávy prozměnu zářil v tehdejším Československu.

Samantha FoxKdo by neznal její velký hit Touch Me. Samantha Fox se s ním proslavila v roce 1986, tehdy šlo o její debutový singl. Poslední desku Angel With An Attitude vydala skladatelka a textařka v roce 2005.

Vezmu s sebou dvé dva psy, v kapele jich bude šest
„Já nikdy nehrála disco, spíš poprock,“ řekla Samantha v rozhovoru pro MF Dnes před svým příjezdem do Česka. „Uvidíte šestičlennou kapelu, včetně mě a vokalistek, a taky dvě tanečnice, jsou vážně dobré a taky zatraceně sexy. Já a moje kapela se uvidíme po čtyřech měsících pauzy, v létě jsem natáčela nové věci na další desku, takže se na ten návrat k sobě i na pódium všichni moc těšíme. A taky s sebou vezmu své dva psy. Takže dohromady jich v kapele bude šest a bude s nimi asi dost srandy, až se zase uvidí,“ zve na koncert do jihomoravské metropole Samantha Fox. Svého předskokana Michala Davida nezná, ale prý se na něj těší.
Těšte se i vy, Koule.cz vám z téhle retro party přinese v neděli 11. října fotoreport. (lbp)

Podívejte se na Samanthu Fox a její hit Touch Me

http://www.youtube.com/watch?v=MiuimDNlyuQ

Samantha Fox (GB)
Kde:
hala Vodova, Královo Pole, Brno
Kdy: 10. října
Čas: 19.30
Vstup: 490 Kč a 590 Kč v síti Ticketpro

Témata:,