Wohnouti dorazí s „veverkami“ do Retra

Lubos-Prochazka

Rocková kapela Wohnout bratrů Homolových dorazí příští týden ve středu 25. listopadu v rámci podzimního turné do Prahy. Vystoupí tady v klubu Retro, předsakovat jí bude skupina Matahari.

Skupina Wohnout je právě na podzimním turné, které nazvala po svém posledním albu Karton veverek.  S deskou si přitom kritici na jaře nebrali servítky. "Karton veverek zklamal po všech stránkách a nebýt několika mála solidních písní, vyfasoval by nejspíše cenu pro Průšvih roku," psal tehdy musicserver.cz. Deska se nicméně od první chvíle prodávala dobře. Fanoušci si ji nejprve mohli koupit  v digitální podobě za cenu, jakou si sami určili. Až poté se CD dostalo na trh za cenu stabilní.

V televizi momentálně běží od Wohnoutů nový videoklip Pepíči, který měl na začátku listopadu premiéru v Medúze. Příběh Pepíčků se odehrává na svatbě a cestou na ni.

Rozlítaní Homolovi

Lídři Wohnoutů mají teď kromě kapely spoustu další práce. Honza Homola představil své první sólové album a na začátku listopadu zahájil v Želvím doupěti v Mělníku výstavu svých grafik. Matěj Homola se zase mezi koncerty stíhá starat o dceru Lauru, kterou má se svojí přítelkyní Darou Rolins. Přijde se porotkyně Česko Slovenské SuperStar na svého partnera do Retra podívat?

Podívejte se, jak Wohnouti na turné válí:

http://www.youtube.com/watch?v=0svqo9SkMVo

Wohnout- Karton veverek 2009

Kde: Retro, Francouzská 75/4

Kdy: 25. listopadu

Čas: 20:00

Vstup: 250 Kč na místě, 175 Kč v síti Ticketstream