Wrong! zavolají Depeche Mode znovu v Praze

Lubos-Prochazka

"Vyprodáno!" Tak tohle o koncertu superkapely Depeche Mode, který proběhne 14. ledna v Praze, hlásí hned na Nový rok vysočanská O2 arena. Pro ty, co lístek nesehnali, špatná zpráva. A těm, co ho mají, tiše závidíme.

Londýnská elektropopová legenda Depeche Mode se do Prahy vrací po půl roce v rámci šňůry Tour of the Universe. Na koncertě v O2 areně zazní nové i osvědčené hity.
Kdo viděl pražský koncert loni v červnu, ten si pravděpodobně všimne podobností – jde totiž o stejné turné, které mělo zastávku ve vyprodaném stadionu Slavie v pražském Edenu. I kdyby ale jedinou změnou byl fakt, že letos kapela předsatví svou halovou show, je koncert důkazem něčeho daleko důležitějšího: lídr Depeche Mode Dave Gahan (47) je zdravotně v pořádku.
Loni v květnu totiž lékaři Gahanovi po kolapsu před koncertem v řeckých Aténách odhalili rakovinu močového měchýře. Nádor se naštěstí podařilo úspěšně odstranit, Gahan ale musel až do 8. června odpočívat. Skupina tedy odložila šestnáct vystoupení, do Prahy už ale Depešáci 25. června dorazili a sklidili velký úspěch.

Čtetě na Koule.cz: Tma ve stylu Depeche Mode nad stadionem, tma v něm. Ale koncert se povedl

Depeche Mode prodali za devětadvacetiletou kariéru více než 75 milionů desek. Mezi jejich největší hity patří skladby Personal Jesus, Enjoy the Silence nebo It´s No Good. V roce 2009 skupina vydala zatím poslední desku Sounds of the Universe. Poslechněte si hitovku Wrong z této desky.

http://www.youtube.com/watch?v=L2GaCnAiuvo

Takhle to vypadao loni v Praze na Slavii:

Depeche Mode – Tour of the Universe
Kdy:
14. ledna
Kde: O2 arena, Praha 9 – Vysočany
V kolik: 20:00
Vstupné: vyprodáno (Sazkaticket)

 

Témata:, ,