Yeah Yeah Yeahs vezou do Prahy nové album


Americké elkropunkrocková kapela Yeah Yeah Yeahs vystoupí 1. července do vyprodaného pražského klubu Roxy. Do Česka dorazí trio vůbec poprvé.

Yeah Yeah Yeahs přijedou do Roxy s novým albem It´s Blitz, které časopis Q ohodnotil nejvyšším možným počtem bodů. První singl z nové desky se jmenuje Zero a jde o taneční hit. Recenzi na It´s Blitz si můžete přečíst také na Kouli.cz.
„Yeah Yeah Yeahs jsou plně funkčním hudebním triem. Společně tvoří jeden tvůrčí organizmus, přitom si každý ze tří členů zachovává svou vlastní výraznou osobnost a přispívá svými charakteristickými kvalitami. Bubenický styl Briana Chase je vždy přesný a i za těmi nejprostšími rytmy můžete slyšet touhu experimentovat a zálibu ve free-jazzové rytmice. Kytara Nicka Zinnera tvoří pevný protipól Brianově formalizmu a dává hudbě Yeah Yeah Yeahs esenci toho nejpřímějšího nejdivočejšího rock’n’rollu. Zároveň se Nickovi daří spojovat Brianovy bicí s kaleidoskopickými vokály magické Karen O,“ popisuje kapelu Yeah Yeah Yeahs klub Roxy na svých internetových stránkách. Tomu, kdo měl štěstí a stihl si koupit lístek, nezbývá než závidět!

Report z koncertu Yeah Yeah Yeahs v Roxy si na Kouli.cz přečtěte 2. července dopoledne.

Podívejte se na Yeah Yeah Yeahs a jejich Zero

http://www.youtube.com/watch?v=TGxBTsmuRIk

Yeah Yeah Yeahs (USA)
Předskokan:
Comanechi (UK)
Kde: Roxy, Dlouhá 33, Praha 1
Kdy: 1. července
Čas: 19:00
Vstup: vyprodáno