Za týden dorazí Green Day, předskočí jim Billy Talent

Lubos-Prochazka

Ještě týden a do Prahy přijede americké punkrockové trio Green Day. Zastaví se tam v rámci turné k poslední desce 21st Century Breakdown. Kapele předskočí kanadská punkrocková kapela Billy Talent.

Koncert Green Day proběhne v areálu holešovického Výstaviště v Praze. Poslední vstupenky seženete v síti Ticketpro za 890 a 1190 Kč.
Studiové album 21st century Breakdown, se kterým Green Day do Prahy jedou, vyšlo loni v květnu, letos pak získalo Grammy jako nejlepší rocková deska. Podle pořadatelů je kapela ve vrcholné formě a koncert by měl trvat tři hodiny.

Předskočí "Kanada"
Trojici kalifornských muzikantů, která se dala dohromady koncem 80. let, předskočí kanadská punkrocková kapela Billy Talent (rozhovor na Kouli: Čeští fanoušci reagují divoce). Naposledy u nás čtyřčlenná kapela zahrála loni v listopadu, kdy představila desku Billy Talent III. "Rádi jsme vyhověli přání tuzemských fanoušků i managementu obou kapel. Billy Talent budou hrát šedesát minut a věřím, že dostanou publikum do správného varu před hlavní hvězdou," řrkl Borek Jiřík z pořádající agentury Charm Music.

Podívejte se, jak letos Green Day vystupovali v Singapuru

Green Day
Kdy:
29. června
Místo: Praha – Výstaviště v Holešovicích
Čas: 19.30
Vstupné: 890 a 1190 Kč v síti Ticketpro

Témata:, ,