Zac Efron za večer utratil 2000 dolarů. Za vodku a striptérky

matoush

Puberťačky ho milují, puberťáci mu závidí, my v Kouli chceme být jako on. Zac Efron (22) má vše. Je mladý, je krásný, je bohatý. A umí si to užívat. Dokázal to v předvečer premiéry svého nového filmového trháku Charlie St. Cloud. Na oslavu tohoto formátu musí náš šrumec zavzpomínat.

Zac Efron dlouho platil za ideálního vzorňáka. Hvězda společnosti Disney, partner zpěvačky Vanessy Hudgens, vždy dokonale upraven. Minulý týden proto mnoho čtenářů nevěřícně civělo na stránky New York Post, který popisoval jeho řádění. Noc před premiérou nového rodiného filmu Charlie St.Cloud si Zac vyrazili s přáteli do jednoho z newyorských nočních klubů na divokou jízdu. „Zac, Corbin (Bleu, další hvězda série High School Musical) a ještě jeden muž přišli do klubu kolem půlnoci," řekl NY post zdroj přímo z klubu. „Objednali si lahev Belvedere vodky a pak už se věnovali jen tanečnicím. Házeli po nich peníze, u některých si dokonce zaplatili soukromou show na jejich stole." Chlapci měli odejít kolem třetí hodiny ranní a podle majitelů klubu jejich útrata přesáhla 2000 dolarů (cca 40 tisíc korun).

P.S. Pro diskutující – všichni v redakci Koule odpřísáhli, že nikdy neměli ambici podobat se Zacu Efronovi. Poznámka v úvodním odstavci byla pokusem o vtip:o)

Čtěte na Kouli.cz: Zac Efron představil svůj nový film. Přečtěte si rozhovor

Alicia Keys se provdala
Americká zpěvačka a mnohonásobná nositelka Grammy Alicia Keys a hudební producent Swizz Beatz si o víkendu řekli své ano. Stalo se tak na francouzské Korsice za přítomností mnoha celebrit, jako Bona nebo Queen Latifah. Gratulujeme!

Témata:,