Zbožňujete běhání? Sledujte nadšence na Instagramu, kteří o něm vědí vše

Redakce

Pokud patříte mezi runnery, tenhle článek je přímo pro vás. Najdete zde běžce, kteří vám dají užitečné rady spojené s běháním.

  1. Kara Goucher. Dvojnásobná olympionička Kara Goucher se vrací na scénu a je rozhodně jednou z těch, kterou musíte začít sledovat. Profil běžkyně je plný tréninkových fotografií, které vás dokopou vyrazit ven. Všimněte si její skvělé postavy, kterou si dala do kupy po dvou dětech. Spadne vám brada.
  1. Anna Frost. Od svého světového běhu v roce 2004 se dostala až na mistrovství světa v Itálii. Anna Frost zdolává horské stezky po celém světě, což uvidíte i na jejím profilu. Najdete zde i spoustu působivých fotografií z různých zemí. Jaké to je běžet po tropickém pobřeží nebo po neuvěřitelném pohoří? To zjistíte u Anny!
  1. Phoebe Wright. Profesionální běžkyně pro Nike. Phoebe Wright je známá pro svůj úžasný čas za běh na pět set metrů, který všem vyrazil dech. Blondýnka má smysl pro humor. U většiny jejich snímků se i pobavíte. To je výhodné pro ty z vás, kteří nesnáší nudné čtení. Phoebe dokáže přiznat své selhání. Pokud tedy chcete pořádnou motivaci, která je plná vzestupů a pádů, jste na správném místě.
  1. Rickey Gates. Rickey Gares byl po celá léta mistrem běhu. Nejdříve běhal krátké vzdálenosti a v posledních letech se dal na ty delší. Rickey je známý pro svou lásku k běhu, protože běhá neustále a všude, kde se dá. Rickeyho zkušenosti vám mohou pomoci. Má dohromady odběháno několik set tisíc kilometrů, takže jistě ví, co je správné a co ne.
  1. Dorothy Beal. Dorothy Beal je bloggerka všech bloggerů, pokud jde o běh. Vytvořila značku I Run This Body a stala se sportovní modelkou. Získala si srdce spousty sledujících. Na svém blogu píše o vzdělávání, výživě, hudbě a také o běhu a dalších sportech.  Podívejte se na její inspirativní profil a přiučte se něčemu novému.
  1. Josh Cox. Josh je doslova velitelem sociálních sítí. Není chvilka, kdy by nezveřejnil nějaký motivující příspěvek, závodní tipy a postřehy pro běžce. Pravidelně spolupracuje s ostatními běžci.  

Rio 2016: Sexy sportovkyně, které vás zvednou ze židle – část 1.

Odvrácená tvář Ria: Tady že probíhá olympiáda?!