Zkuste nové Youradio. Je vyladěné pro vás

Hana-Slivova

Vypouštíme do světa nové, hezčí, jednodušší, vyladěné Youradio. Tato služba pro poslech hudby on-line je pro všechny zdarma a kromě nekonečného proudu písniček od interpretů a kapel nejrůznějších žánrů nabízí připravené tematické nálady. Je libo poslouchat rockové balady, popové hity, folk nebo třeba hudbu k odpočinku? Nikdy to nebylo jednodušší než s Youradiem.

Nové Youradio nabízí hned několik způsobů, jak poslouchat hudbu.

1. Vyberte si interpreta nebo žánr

Chcete poslouchat třeba Madonnu? Baví vás pop? Pak si do vyhledávače v Youradiu zadejte slovo Madonna nebo pop a  poslouchejte. Když se na Youradiu zaregistrujete, budete moci písničky podle libosti přeskakovat. Časem si také můžete na základě oblíbené muziky vytvořit vlastní náladu, již si můžete uložit a třeba přes Facebook sdílet s kamarády.

2. Vyberte si připravenou náladu

Na homepagi Youradia anebo v záložce Nálady si vyberte, na co máte chuť, a pohodlně bez námahy poslouchejte teamticky poskládané streamy. Popové hity, jazz, písničkářky, slovenskou alternativu a další nálady.

3. Poslouchejte v mobilu

Youradio si můžete stáhnout i do chytrého telefonu. Díky funkci "rezervace hudby" si můžete nachystat hudbu i na dobu, kdy budete mimo signál.

Přejeme vám příjemnou zábavu s novým Youradiem!