Známe 12 finalistů SuperStar, vypadli Machala, Lacko, Majerníková a Galisová

Lubos-Prochazka

Z Česko Slovenské SuperStar v Bratislavě vypadli poslední čtyři semifinalisté. Soutěž tak poznala 12 finalistů, kteří budou od této nedělě bojovat o titul Česko Slovenské SuperStar a také o 100 tisíc eur. To je v přepočtu přes 2,5 milionu korun.

Za Slovenky vypadla Karolína MajerníkováBylo to velké drama, které slabší jedinci, včetně některých porotců, obrečeli. Stručně řečeno, do finále nepostoupili Leo Machala, Marek Lacko, Karolína Majerníková a Aneta Galisová. Dál se naopak dostalo šest kluků a šest holek. První finálový galapřenos poběží na Nově tento týden v neděli.

Na pondělní vyřazování se podívejte tady

Vyřazení kluci
Leo Machala (ČR) –
jeho konec v soutěži tipovali všichni porotci. Leo hodně brečel, nemohl skoro mluvit. Osudnou se mu stala píseň Angles od Robbieho Williamse.
Marek Lacko (SR) – jeho vyřazení tipovali všichni porotci až na Ondřeje Hejmu. Ten by dál neposlal Thomase Puskailera. Marek si naposledy zazpíval písničku od The Calling Wherever You Will Go.

Ve finále SuperStar se tak objeví tato šestice kluků:
Jen Bendig
(ČR), Martin Chodúr (ČR), Ben Cristovao (ČR), Denis Lacho (SR), Miro Šmajda (SR) a Thomas Puskailer (SR)

Vyřazené holky
Aneta Galisová (ČR)
– vyřazení dívky, kterou si mohly oba národy prohlédnout nahou v bulvárním tisku, jenž získal její starší snímky, tipovali Dara Rolins a Pavol Habera. Anetě se stala osudnou píseň od Rihanny Take a Bow.
Karolína Majerníková  (SR) – její vyřazení netipoval nikdo z porotců! Všichni si naopak mysleli, že vypadne Paulína Ištvancová. Osudnou se Karolíně stala píseň od Evy CassidySomewhere Over the Rainbow.

Ve finále SuperStar se tak objeví tato šestice holek:
Monika Bagárová
(ČR), Dominika Stará (ČR), Markéta Konvičková (ČR), Nikoleta Balogová (SR), Leona Šenková (SR), Paulína Ištvancová (SR)