Zpěvačka Lily Allen vystoupí v říjnu v Praze

Lubos-Prochazka

Britská popová hvězda Lily Allen (24) bude 30. října koncertovat v Praze. Zazpívá v klubu SaSaZu v rámci svého turné k albu It˙s Not Me. Se zpěvačkou se na tom dohodla Agentura Pink Dot.

Lily AllenLily Allen, excentrická a "zlobivá" anglická zpěvačka, o své návštěvě Prahy, kterou bere jako prodloužení letního turné, informuje na svých webových stránkách. Zástupce  pořádající agentury Pink Dot MF DNES řekl, že jednání s managementem zpěvačky skončilo před týdnem. Informace o vstupenkách a jejich ceně by měla agnetura zveřejnit tento týden ve středu. Klub SaSaZu, kde má Lily Allen koncertovat poslední říjnový pátek, žádné další informace nezveřejnil. Podrobnosti neřekl ani Libor Lisý z vydavatelské firmy EMI, která zajišťuje vydávání zpěvaččiných desek.

Lily Allen, jíž pomohl ke slávě zejména hudební web MySpace.com, kam v roce 2005 pověsila svoje demonahrávky,  je momentálně na evropském turné ke svému aktuálnímu albu It˙s Not Me, ze kterého česká rádia hrála jak pilotní singl Fear, tak novější Not Fair. Ten se u nás už druhý týden drží na vrcholu nejhranějších skladeb.

Poslechněte si Lily Allen a její Fear (Strach)

Témata:,