Zremixovaný Oceán: Poslechněte si, co vyjde na desce

Hana-Slivova

Do obchodů se chystá nejnovější singl znovuobnovené kapely Oceán Odlesk tvůj. Kromě radio verze s Jitkou Charvátovou se na zářijovém albu Odlesk tvůj remixes objeví osm mixů, které nejlépe obstály v soutěži. Mezi úspěšnými autory jsou například DJ Michael Burian nebo kapela Lakeside X.

Začátkem září vyjde maxi verze aktuálního singlu znovuobnovené kapely Oceán Odlesk tvůj. Písničku zpívá Jitka Charvátová, která po smrti Petra Muka zaujala místo za mikrofonem a s kapelou odjela jarní klubové turné (recenze).

Kromě radio verze se na desce s názvem Odlesk tvůj remixes objeví ještě osm mixů, které uspěly v soutěži o "nejlepší remix." Celkem se do ní přihlásilo 32 autorů a mezi osmi vybranými skladbami jsou jak fanouškovské remixy, tak mixy od zavedených jmen (Michael Burian, Jan Vozáry nebo Lakeside X.).

Poslechněte si ukázky remixů z chystané desky

[soundcloud url="http://api.soundcloud.com/tracks/22228376" params="show_comments=true&auto_play=false&color=ff7700" width="100%" height="81" ]

Jako bonus na albu vyjde ještě živý záznam skladby Z nás jsme ty někdo z jarního koncertu v brněnské Flédě. Skladba Odlesk tvůj, kterou napsal Petr Hons, vyšla už letos na jaře na živém albu Oceán – Roxy.

Tracklist chystaného CD:
1.
Odlesk tvůj (radio edit) ,  2. Odlesk tvůj (Burian & Burian remix), 3. Odlesk tvůj (Lakeside X remix), 4. Odlesk tvůj (Prospector Dub), 5. Odlesk tvůj (Pornothrasher & Junker remix), 6. Odlesk tvůj (Popcoremix),  7. Odlesk tvůj (Nightlife In Haifa), 8. Odlesk tvůj (A-banquet remix), 9. Odlesk tvůj (i2 remix), 10. Z nás jsme ty někdo (Live in Fléda, Brno)      

 

Témata: