12 důvodů, proč můžete být ráda za to, že jste malinká

Eva Vogelová

Chtěla jste být vždy vyšší, protože na nic nedosáhnete a neustále musíte stát na špičkách? Dokážeme vám, proč je vlastně super, že jste maličká.

 1. Na společných fotkách jste vždy vidět, protože máte nárok si stoupnout před všechny ostatní. Nikdo nechce být na společné fotce vyfocen tak, aby mu byla vidět jen půlka hlavy. Vy tento problém naštěstí neznáte, protože jste malá. Ženy jako vy zásadně pózují před ostatními a je jim vidět celá postava. Nikdo na to nemůže říct ani ň.
 2. Davem se procpete snadno. Pokud rády vyrážíte na různé akce, velkému davu lidí se nevyhnete. Vy ani nemusíte, jste tak malá, že se jednoduše procpete všude. Nikdo vám za to ani nevynadá, protože si vás kvůli vaší velikosti skoro ani nevšimne.
 3. Nečouhají vám nohy z postele. Vysokým lidem mnohdy nestačí délka jejich postele, natož přikrývky. Vy se však můžete radovat, protože nic takového neznáte. Místo krčení se ještě navíc roztahujete, protože máte v pelechu velký prostor.
 4. Můžete mít jakéhokoli partnera. Nemusíte hledat svůj protějšek jen mezi vysokými muži. Malí se k vám také hodí. Nemusíte se bát, že nějaký chlapec bude vyšší než vy.
 5. Ušetříte za jídlo, protože se toho do vás moc nevejde. Malé ženy toho moc nesní, protože nemají, kam to jídlo dávat. Sice toho naráz nemůžete ochutnat moc, ale berte to z té lepší stránky. Ušetříte!
 6. Podpatky ladí k vaší figuře. Všem malým slečnám sluší podpatky, protože jim prodlužují nohy. Ženy mají ve vysokých botách hezčí končetiny. Vysokým slečnám sluší také, ale pokud by si je vzaly, rozbily by si hlavu o strop a musely by se vždy sklánět pod futry. Vy si můžete ťapkat jako dámy.
 7. Všude se vmáčknete. Pokud je potřeba, vejdete se i do malých prostorů. Když jede plné MHD a vy zrovna spěcháte, dokážete se tam vmáčknout. Vysoké slečny by s tím už měly problém.
 8. Vypadáte, že jste mladší. Všechny ženy jsou rády, že vypadají mladší, než skutečně jsou. Malé slečny většinou tohle privilegium mají. Minimálně zezadu si je každý člověk snadno splete s dítětem, což je skvělé.
 9. Muži milují malinkaté ženy. Pánové mají raději malé ženy než ty vysoké. Muži mají v sobě ochranářský pud, který jim napovídá, aby na první pohled slabší stvoření milovali a chránili svým vlastním tělem. Obzvláště u nějakého citlivého velikána se budete cítit jako v bavlnce.
 10. Vypadáte roztomile. U všech žen platí přísloví: „Co je malé, to je milé.“ Stejně jako domácí zvířátka působíte roztomile a lidé vás kvůli tomu mají raději než ostatní. Všichni se s vámi chtějí kamarádit. Kdo by ubližoval malým koťátkům?
 11. Můžete nakupovat oblečení i v dětské sekci. Díky své výšce můžete být originální, protože nákup v dětské sekci vám nedělá nejmenší problém. Mnohdy tam na sebe najdete více oblečení či bot než v klasickém krámu pro dospělé.
 12. V obchodě můžete lidi kolem sebe otravovat, aby vám sundali věci. Malí lidé většinou nikam nedosáhnou. Z tohoto důvodu mají privilegium po velikánech chtít, aby jim sundávali věci. Tímto způsobem máte příležitost se seznámit s budoucím partnerem. Od sundání mouky to máte už jen krůček na rande.

WTF? Právě teď frčí nehty s malými obličeji a pravými vlasy

Jak poznáte, že mu nejste ukradená? 5 znamení trochu jiných než čekáte

Témata: