4 outfity, které ochrání před sluníčkem i před zraky okolí

acupofstyle

O víkendu to bylo, dnes už ne. Řeč je o spalujícím horku, která dokáže otrávit život dokonce i u vody. Takže: Co na sebe, když cesta na pláž ještě nějakou chvilku trvá? Co přes plavky tak, abychom se mimo stín úplně nespálili(y)? Co přes sebe, když se necítíme dobře před tupými pohledy kolemjdoucích? Nicole z blogu A Cup of Style má 4 tipy.

1. Šaty

Nejjednodušší je vzít si na pláž šaty. Vzdušné, slušivé a jednoduché k převlékání. I letos jsou trendem maxi střihy, čili délka až ke kotníkům. Takové šaty stačí v pase přepásat páskem, vzít k nim slaměný klobouk a elegantní, ale ležérní outfit je na světě! Budete za něj rády i po opalovačce, dlouhé šaty ochrání celé tělo od zákeřných slunečních paprsků, i když už není natřené krémem.
Zleva: F&F, H&M, F&F, H&M, klobouk a plavky Lindex

2. Sukně

Není krásnější letní siluety než té s padnoucí plavkovou podprsenkou a sukní či šortkami do pasu. Podpoří ženskost a hlavně – i když se to nezdá – skryje spostu nedokonalostí. Můžete ji spojit i s tričkovým plavkovým vrškem nebo ji vzít přes jednodílné plavky. Další originální variantou je overal. Bývá opět užší v pase a vykouzlí vám tak nohy až do nebes.
Zleva: klobouk a modrá i lososová sukně – H&M, podprsenka a overal – Lindex

3. Šortky 

Pro ty, kterým nedělá problém odhalené břicho, je tu varianta s šortkami. Osobně dávám přednost těm do pasu. Pokud máte jednobarevné plavky, sáhněte klidně do strakatých kraťásů, ideálně po volných z lehkého materiálu. Budete nejen hezky vypadat, ale i se skvěle cítit.
Zleva: džínové, bílé – H&M, vzorované – Lindex, černé – New Yorker, podprsenka – H&M

 4. Tunika

Jednoduchou variantou plážového outfitu může být i volná tunika. Přehoďte ji jen přes plavky nebo ji doplňte o kraťasy. Dá vyniknout uvolněnému plážovému stylu a ta v bílé barvě i opálení.
Zleva: bílá – F&F, podprsenka a bílá tunika – H&M, kraťasy a vzorovaná tunika – Lindex, brýle – Komono